drewniana skrzynka na prezent z grawerem

Oryginalne pomysły na wyjątkowe zestawy prezentowe

Z całą pewnością dla większości osób znalezienie odpowiedniego i wyjątkowego prezentu jest nie lada wyzwaniem. Często boimy się, że podarunek nie będzie oryginalny i nie spodoba się obdarowywanemu. Dobrym pomysłem okazuje się jednak wybór spersonalizowanych i praktycznych kompletów prezentowych. Co wybrać na unikalny upominek? Podpowiadamy!

Personalizowane zestawy prezentowe dla dorosłych

Poszukując podarunku dla kobiet, warto postawić na to, co Panie uwielbiają najbardziej. Doskonałym pomysłem będzie zatem piękny kwiat, który włożymy do drewnianego pudełka wykonanego z solidnego i ponadczasowego drewna. Do takiego upominku możemy również dołączyć drewnianą skrzynkę na prezent z grawerem w formie herbaciarki z aż 12 przegródkami! Do zestawu dodatkowo dołączane jest 6 przepysznych herbat oraz 4 słodkie miody.

Z kolei na prezent dla Panów świetnie sprawdzi się piersiówka w drewnianym boksie z grawerowanym frontem. Na przód skrzyni możemy nanieść dowolny napis: imię obdarowywanego, ważną datę, sentencję, czy nawet krótkie życzenia prosto z serca. Personalizacja sprawi, że podarunek będzie nie tylko praktyczny, ale także stanie się pamiątką na lata.

A co można wybrać na zestaw prezentowy dla firm? W ofercie Grawlas znajdziemy zestaw wysokiej jakości akcesoriów do wina, takich jak otwieracz, okapnik, nalewak oraz zatyczka. Na jego powierzchni możemy nadrukować logo firmy, imię pracownika lub kontrahenta, a następnie wystarczy dołączyć do upominku alkohol z wyższej półki, a rezultacie otrzymamy ponadprzeciętny firmowy podarunek!

Oryginalne pudełko z grawerem dla najmłodszych

Dla małych solenizantów z kolei świetnie sprawdzi się niezbędnik dziecięcy z drewna pomalowany na biały, delikatny kolor. Skrzynka dostępna w ofercie Grawlas posiada dodatkowo specjalne metalowe zapięcie, które chroni przed wypadnięciem z jej wnętrza unikalnej zawartości! Nada się ona zarówno na chrzciny, pierwsze urodziny, jak i kuferek wspomnień na całe życie.

W drewnianym pudełku znajdziemy 6 metalowych przegródek wyściełanych dekoracyjną wełną drzewną. Oprócz tego skrzynka może być wygrawerowana na zewnątrz i wewnątrz, a co więcej wyposażona jest ona w 6 nietuzinkowych winietek, które można spersonalizować zgodnie z własnymi preferencjami. W jej wnętrzu znajdziemy także pudełeczko na ząbek zdobione laminatem grawerskim.

Do takiego prezentu bez wątpienia miło powracać będą nie tylko rodzice, ale również dziecko, dla którego w dorosłości skrzynka stanie się symbolem dzieciństwa przynoszącym na myśl szczególne wspomnienia z tego okresu.

Materiał partnera