Artykuł sponsorowany

Gdzie warto wybrać się na relaksacyjny wypad we dwoje lub z grupą przyjaciół?

Gdzie warto wybrać się na relaksacyjny wypad we dwoje lub z grupą przyjaciół?

Kilkudniowy wypad w ciekawe i komfortowe miejsce to świetny sposób na naładowanie baterii, oderwanie się od codziennych obowiązków i pogłębienie relacji z partnerem czy przyjaciółmi. Na co dzień tak bardzo brakuje nam przecież czasu na długie rozmowy, niespieszne spacery czy wspólne wyjście do restauracji, a podczas urlopu można to nadrobić. Dokąd się udać, by spędzić miło czas z najbliższymi?

Hotel ze spa – idealne miejsce na relaks o każdej porze roku 

Wielu osobom słowo relaks kojarzy się nieodłącznie z jacuzzi, sauną, masażem czy odprężającą sesją w grocie solnej. Do tego spokojne spacery w ciekawej okolicy, niespieszne zwiedzanie atrakcji turystycznych, podziwianie wspaniałych widoków, smaczne jedzenie, wieczory przed kominkiem lub z kieliszkiem wina w ręku... czy można chcieć czegoś więcej, by w pełni się zrelaksować?

Jeżeli powyższy opis odpowiada twoim wyobrażeniom o udanym wyjeździe relaksacyjnym, postaw na komfortowy obiekt spa taki jak Hotel Pod Wulkanem z widokiem na Pieniny w Kluszkowcach. Tego typu miejsca powstają specjalnie z myślą o zapewnieniu gościom pełnego relaksu w wygodnych warunkach, sprzyjających odpoczynkowi zarówno we dwoje, jak i w większej grupie przyjaciół, a także rodzinnym wyjazdom. Możecie korzystać z atrakcji wspólnie lub spędzić trochę czasu osobno, a spotkać się wieczorem w hotelowej restauracji, by podzielić się wrażeniami z całego dnia. W takim miejscu każdy znajdzie bowiem coś dla siebie. Dobrze wyposażone obiekty ze spa mają jeszcze jedną przewagę nad zwykłymi obiektami noclegowymi – nie sposób się tu nudzić, nawet gdy pogoda za oknem nie zachęca do wyjścia na zewnątrz, wyjazd będzie zatem równie udany o każdej porze roku.

Góry, morze czy jezioro? Dokąd wyjechać na krótki wypad w Polsce? 

Wybór kierunku urlopowych wypadów często bywa kością niezgody, gdy wyjeżdżamy w grupie. Jednym zależy na plaży i wodnych atrakcjach, inni wolą aktywnie spędzać czas, wędrując po górach, albo zafundować sobie małą podróż w czasie, zwiedzając intrygujące zabytki i stare zamki. By uniknąć konfliktów, warto wybrać miejsce, które zadowoli wszystkich – doskonałym przykładem są okolice Jeziora Czorsztyńskiego

Weekend w Pieninach spodoba się każdemu: można tu kąpać się w pięknym jeziorze, wybrać w rejs statkiem, zdobywać górskie szczyty, w tym słynne Trzy Korony lub rzadziej odwiedzaną powulkaniczną górę Wdżar, spłynąć Przełomem Dunajca, urządzić wycieczkę rowerową unikatową ścieżką wokół Jeziora Czorsztyńskiego, pojechać na Słowację, zwiedzić zamki w Niedzicy i Czorsztynie... Atrakcji jest tak wiele, że trudno je wszystkie wymienić!

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy