sklep ortopedyczny

Sklep ortopedyczny w Warszawie – który wybrać?

Poszukujesz godnego polecenia sklepu specjalizującego się w wyrobach ortopedycznych? Jeśli zależy ci na wysokiej jakości idącej w parze z przystępną ceną, to odwiedź oficjalny sklep Zakładów Ortopedycznych im. Wacława Omiotka.

Zakłady Ortopedyczne im. Wacława Omiotka to firma z tradycjami, obecna na polskim rynku od roku 1935. Marka specjalizuje się w produkcji indywidualnego zaopatrzenia ortopedycznego. Tym, co wyróżnia opisywaną firmę na tle konkurencji jest wysoka jakość idąca w parze z wyjątkową dbałością o szczegóły, krótkie terminy realizacji, konkurencyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. To właśnie dlatego Zakłady Ortopedyczne im. Wacława Omiotka cieszą się pozycją lidera w swojej branży. Oficjalny sklep marki zlokalizowany jest w szpitalu w Ostrołęce. Tam też dostępna jest pełna oferta wyrobów „gotowych” w tym stabilizatorów, kul, wózków, kołnierzy czy też ortez pooperacyjnych. Ponadto dwa razy w miesiącu pobierane są miary na sprzęt indywidualny taki jak obuwie ortopedyczne, ortezy czy też gorsety.

Obuwie ortopedyczne

W opisywanych Zakładach Ortopedycznych produkowany jest każdy możliwy rodzaj obuwia ortopedycznego. Bogata oferta uwzględnia zarówno obuwie dla dzieci, jak i osób dorosłych w tym także produkty tworzone z myślą o potrzebach pacjentów z nietypowymi wadami czy też niewymiarowymi rozmiarami stóp. Co istotne to fakt, iż do produkcji wykorzystywane są wyłącznie najwyższej jakości materiały. Mowa o w 100% naturalnych skórach z polskich i włoskich garbarni oraz spodach czołowych producentów takich jak Vibram i Nora.

Ortezy ortopedyczne

Ortezy znajdujące się w ofercie Zakładów Ortopedycznych to produkty tworzone na indywidualne zamówienie, a tym samym w pełni dostosowane do potrzeb danego pacjenta. Decyzja dotycząca rodzaju zamawianego artykułu podejmowana jest w oparciu o współpracę z lekarzem i fizjoterapeutą. Warto dodać, iż opisywana marka specjalizuje się w neurologicznym zaopatrzeniu pediatrycznym dla dzieci z takimi chorobami jak Mózgowe Porażenie Dziecięce, Przepuklina Oponowo – Rdzeniowa oraz innymi dolegliwościami wpływającymi na funkcjonowanie układu ruchu.

Gorsety ortopedyczne

Gorsety ortopedyczne – czyli ortezy tułowia – mają na celu korekcję bądź też stabilizację tułowia pacjenta. W Zakładach Ortopedycznych im. Wacława Omiotka wykonywane są różne rodzaje ortez tułowia w tym m.in. gorsety do leczenia skolioz typu Rigo – Cheneau, gorsety stabilizujące (pooperacyjne), gorsety delordotyzujące – Anti lordotic brace – delordotization brace czy też gorsety do leczenia choroby Scheuermanna – gorsety wyprostne (przeprostne).

Opisane w tekście produkty stanowią wyłącznie ułamek bogatej oferty Zakładów Ortopedycznych im. Wacława Omiotka. Więcej informacji na temat dostępnego asortymentu znajdziesz na stronie https://zow-warszawa.com.pl/.

Materiał partnera