Oczyszczanie skóry wodorem

Na czym polega oczyszczanie wodorowe skóry?

Jeżeli cenisz sobie zadbany wygląd, ale jak ognia unikasz bolesnych zabiegów kosmetycznych, to wodorowe oczyszczanie skóry jest właśnie dla ciebie. Jest to szybki – i co równie ważne – skuteczny sposób na odświeżenie cery i nadanie jej promiennego blasku. Ten kosmetyczny hit nie bez powodu bije rekordy popularności wśród bywalczyń salonów piękności. Na czym polega zabieg wykorzystujący moc ukrytą w cząsteczkach wodoru?

Jak wygląda zabieg wodorowego oczyszczania skóry?

Oczyszczanie skóry przy pomocy wodoru to nowinka wśród zabiegów kosmetycznych. Mimo tego jego efektywność zdążyło docenić już wiele osób.

Trzeba przy tym pamiętać, aby swoją twarz powierzyć jedynie zaufanej kosmetyczce, która skrupulatnie przeprowadzi całą procedurę. Zanim dojdzie do właściwej części zabiegu, powierzchnia skóry musi zostać starannie oczyszczona – gwarantuje to większą skuteczność działania wodoru. W tym celu przeprowadza się najczęściej mikrodermabrazje diamentową lub peeling kawitacyjny.

Kiedy skóra jest gotowa, kosmetyczka przystępuje do oczyszczania wodorowego. Polega ono na kontakcie twarzy ze strumieniem wody pod zwiększonym ciśnieniem. Strumień ten stanowi nośnik cząsteczek wodoru, które bez problemu przedostają się do głębszych warstw skóry. Dzieje się tak, gdyż urządzenia do tego zabiegu wykorzystują możliwości fal radiowych oraz zjawisko elektroporacji.

Oczyszczanie wodorowe skóry to swego rodzaju mezoterapia bezigłowa. Można zdecydować się na dwa warianty tego zabiegu. Pierwszy z nich polega na oczyszczaniu cery na poziomie komórkowym. Natomiast podczas drugiego wykorzystywane są także aktywne substancje poprawiające wygląd twarzy i kondycję skóry. Jednak oba z nich przynoszą imponujące oraz bardzo szybkie efekty” – mówi specjalistka z gabinetu kosmetycznego Esthe w Lublinie.

Oczyszczanie skóry wodorem – kto może skorzystać z tego zabiegu?

Działanie cząsteczek wodoru jest całkowicie bezpieczne, bezbolesne oraz nieinwazyjne. Jednocześnie zalety tego zabiegu sprawiają, że można go polecić każdemu, komu zależy na perfekcyjnie prezentującej się skórze. Jego wykonanie nie zajmuje wiele czasu oraz nie wymaga przechodzenia rekonwalescencji.

Oczyszczanie wodorowe skóry pozwala przywrócić jej gładkość i świeży wygląd. Ponadto wodór skutecznie niszczy wolne rodniki, które odpowiadają za zachodzenie procesów starzenia. W efekcie cera zostaje nie tylko odświeżona, ale poprawia się również jej koloryt oraz napięcie. Elastyczna skóra to także efekt aplikacji podczas zabiegu odżywczych, aktywnych składników.

Materiał partnera