kobieta na plaży

Co to jest Icoone?

Icoone to nic innego jak rodzaj zabiegu za pomocą którego można w sposób nieinwazyjny usunąć tkankę tłuszczową ze swojego ciała. To, co jest niezwykłego w tej metodzie to fakt, że skóra jest w stanie otrzymać aż 1180 bodźców mikrostymulacyjnych jednocześnie. Ogromną zaletą stosowania tego rodzaju masażu jest tam, że można za jego pomocą skutecznie leczyć także cellulit, a także obrzęki limfatyczne, blizny oraz inne problemy ze skórą. Można więc powiedzieć, że Icoone pozwala walczyć z objawami starzenia się skóry.

Kto może skorzystać z Icoone?

Jeżeli chodzi o to, kto może skorzystać z zabiegów Icoone to warto wiedzieć, że są one skierowane do kobiet i mężczyzn, którzy chcą skutecznie i nieinwazyjnie pozbyć się cellulitu czy nadwagi – mówi ekspertka z salonu Magia dla Ciała oferującego zabiegi Icoone we Wrocławiu. Ponadto masaż ten jest proponowany osobom, które mają problem z luźna skórą, widocznymi naczyniami krwionośnymi i obrzękami. Masaż ten dobrze sprawdza się również po zabiegach liposukcji a także u kobiet które są po porodach. Oprócz tego zabieg ten sprawdzi się u osób które mają bóle mięśniowe a także u tych, których bolą plecy ze względu na nieprawidłową postawę ciała. 

Jakie są korzyści używania Icoone?

Jeżeli chodzi o korzyści, które płyną z używania Icoone, to przede wszystkim należy wymienić fakt, że masaż ten wyszczupla, ujędrnia, wspomaga wymianę międzykomórkową a także podnosi pośladki. Ponadto, można się również spodziewać wymodelowania sylwetki oraz likwidacji cellulitu czy obrzęków limfatycznych. Nie można również zapomnieć o tym, zabiegi Icoone pozwalają na likwidację bólów mięśniowych, a także na redukcję blizn powstałych czy to po operacji czy też po oparzeniach. 

Jak często używać laseru Icoone?

Oczywiście trzeba mieć świadomość tego, że aby uzyskać spektakularne efekty, potrzeba jest więcej niż jednego zabiegu laserem Icoone. Najczęściej cykl zabiegów to przynajmniej 10 wizyt, chociaż oczywiście tych wizyt może być więcej w zależności od tego, jaki problem jest podczas nich rozwiązywany. Czasami potrzeba nawet 16 wizyt jednak ich efekty są naprawdę niesamowite i spektakularne. Warto wiedzieć, że tego typu wizyty powinny odbywać się dwa, trzy razy w tygodniu lub codziennie – w zależności od tego jak masz czas.

Jak wspomóc terapię laserem Icoone?

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy w jakiś sposób może wspomóc jeszcze terapię laserem Icoone. Oczywiście, w trakcie terapii warto jest przyjmować więcej płynów, minimum półtorej litra wody na dzień. Dzięki czemu efekty przemiany materii szybciej będą usuwane z organizmu, co przyczyni się do polepszenia efektów terapii.