ekspres do kawy

Ekspres do kawy jako ważny element wyposażenia firmowej kuchni

Ekspres do kawy jest podstawowym elementem wyposażenia każdej kuchni w biurze. Pracownicy rozpoczynają dzień od filiżanki aromatycznej kawy, która pomaga im nabrać sił do dalszej pracy. Świeżo zaparzona kawa stanowi także nieodłączny element spotkań biznesowych. To więc wokół ekspresu do kawy, lub też samego napoju gromadzą się pracownicy firm, którzy omawiają problemy biznesowe lub chcą pogawędzić. To dla nich chwila relaksu i możliwość zaczerpnięcia energii na cały dzień. Dlaczego ekspres do kawy to dobre rozwiązanie dla firmy?

Kupno czy leasing ekspresu do kawy dla firmy?

Wielu przedsiębiorców doskonale zdaje sobie sprawę, że to właśnie od zakupu ekspresu do kawy powinni rozpocząć urządzanie firmowej kuchni. Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest więc leasing ekspresu do kawy. Polega na wpłacaniu comiesięcznych rat przed okres zawarty w umowie. Stawki nie wynoszą dużo, dlatego też nie mają znaczącego wpływu na płynność finansową firmy. Leasing ekspresu do kawy pozwala także włączyć comiesięczne raty do kosztów uzyskania przychodu. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą cieszyć się obniżoną podstawą podatkową.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze ekspresu do kawy dla firmy?

Wybierając ekspres do biura, należy przede wszystkim zastanowić się nad modelem, który zapewni prostotę użytkowania. Ważne jest także to, aby gwarantował dopasowanie do potrzeb i ilości pracowników. Urządzenie powinno więc być głównie wydajne. W tym celu trzeba oszacować ilość serwowanych kaw dziennie na podstawie liczby pracowników oraz gości. Dzięki temu dopasuje się właściwe urządzenie, które będzie działać bezawaryjnie przez długi czas. Szeroką ofertę ekspresów do kawy oraz doradztwo przy wyborze oferuje m.in. firma BiCafe, która od lat cieszy się uznaniem wśród właścicieli firm.

Dlaczego firmowy ekspres do kawy to dobre rozwiązanie?

Zagwarantowanie pracownikom dostępu do kawy nie jest już tylko przywilejem pracowników, ale przede wszystkim obowiązkiem pracodawcy. Dobra kawa w firmie jest nie tylko świetnym sposobem na motywację pracowników, ale również na podniesieniu prestiżu przedsiębiorstwa. Pozwala także sprostać pewnym standardom obsługi Klienta i dorównać konkurencji. Spotkania biznesowe, omawianie pomysłów w biurze projektowym oraz codzienne wizyty w salonie piękności przebiegają w znacznie lepszej atmosferze, gdy towarzyszy im filiżanka aromatycznej kawy.

Materiał partnera