Zaskocz gości na swojej imprezie i zabierz ich na pokaz magii

Wesele to impreza, której nie sposób odmówić magicznej atmosfery. Kłęby unoszącego się ciężkiego dymu, puszczanie do nieba lampionów, krojenie kilkupiętrowego tortu, nastrojowa muzyka i taniec w przygaszonym świetle. Te wszystkie elementy pozwalają na zbudowanie wyjątkowego, romantycznego klimatu. Aby jeszcze bardziej zaczarować ten dzień, coraz częściej młodzi lub ich bliscy decydują się na organizację pokazu magii…

Wesela już dawno przestały być kojarzone wyłącznie z jedzeniem, piciem i tańcem. Dzisiaj są to imprezy, które organizacyjnie dopinane są na tzw. ostatni guzik. Odbywają się według ustalonych scenariuszy, a wiele wydarzeń jest wyreżyserowanych. Wyćwiczony pierwszy taniec, wcześniej ustalone menu, leżące od miesięcy w szafie ubrania i obrączki. Czy jest jeszcze coś, co będzie w stanie zaskoczyć młodą parę i ich gości? Jedną z bardziej spektakularnych niespodzianek może okazać się pokaz iluzji.

Forma niespodzianki dla gości i… młodej pary

Przyjęło się, że to młodzi sami lub z pomocą świadków lub wedding plannera organizują swoje wesela. To najlepsza opcja, ponieważ planują wymarzony dzień swojego życia od początku do końca tak, jak chcą. Wybierają elementy dekoracyjne, czas i miejsce ceremonii, samochód, ubrania, muzykę. Przed nimi stoi też zadanie zapewnienia gościom rozrywek, a więc zadbania o stronę artystyczną wydarzenia. Niektórzy decydują się na klasyczną fotobudkę czy pokaz barmański. Inni idą o krok dalej i zapraszają na swoje wesele iluzjonistę.

Czy tylko młodzi mogą zaprosić magika na swoje wesele? Okazuje się, że często tego typu atrakcję organizują i opłacają młodym ich goście, najczęściej rodzice lub przyjaciele. To bardzo miły i zaskakujący prezent, bo gdy nowożeńcy myślą, że zaplanowali absolutnie wszystko i w tym dniu, oprócz pogody, nic nie będzie w stanie ich zaskoczyć, na scenę wkracza magik…

Pokaz iluzji na weselu

Ci, którzy mieszkają w stolicy, mogą zdecydować się na iluzjonistę w Warszawie Just Edi Show. Artysta znany z pokazów w telewizyjnych show oraz na kanałach na YouTube ma w swoim dorobku wiele występów scenicznych, ulicznych oraz close-up. Dzięki swojemu doświadczeniu może zaczarować widzów na weselu, podkreślić magię wydarzenia i zaserwować wszystkim gościom dawkę niezwykłych emocji.

Pokaz w jego wykonaniu:

  • pod względem czasu trwania i tematyki jest dopasowywany do harmonogramu imprezy,
  • najczęściej trwa około 25 minut (pokaz) oraz godzinę samej iluzji prezentowanej blisko gości, przy ich stolikach,
  • może odbyć się na zaproszenie młodej pary lub w formie niespodzianki od gości.

Pokaz iluzjonisty na weselu może nastąpić w dowolnym momencie imprezy. Najbardziej sprzyjający jest czas po zapadnięciu zmroku, kiedy cała sala zostaje skąpana w ciepłym świetle lamp. Wówczas elegancki i szarmancki iluzjonista może przejść do realizacji swoich sztuczek i czarowania widowni. Taki pokaz najczęściej ma miejsce po kolacji lub po uroczystym krojeniu tortu. Szczegóły każdorazowo ustala się z artystą.

Materiał partnera