transport busem

Wyjazd busem do Niemiec jako propozycja dla pracowników sezonowych

Wyjazdy do Niemiec cieszą się dużym zainteresowaniem wśród Polaków, głównie dlatego, że wiele osób decyduje się na stałą lub sezonową pracę u zachodnich sąsiadów. Niewątpliwą zaletą pracy w Niemczech są o dużo lepsze zarobki, a co za tym idzie podwyższony komfort życia oraz możliwość nauki języka obcego. Podróżujący często, jako środek transportu wybierają właśnie busy, z uwagi na komfort podróży oraz atrakcyjne ceny biletów.

Podróż busem do Niemiec idealna dla pracowników sezonowych

Niemcy cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród Polaków poszukujących pracy stałej lub sezonowej, a regularne przewozy z Niemiec do Polski, z adresu na adres pozwalają im wygodnie odwiedzać rodzinę w Polsce, oraz przyjeżdżać na święta czy urlopy.

Współpracujemy z licznymi agencjami, które posiadają atrakcyjne oferty pracy dla Polaków. Pomagamy w znalezieniu pracy sezonowej, np. przy zbieraniu owoców lub warzyw. Zajmujemy się organizacją przewozów z Polski do pracy w Niemczech, oraz odpowiadamy za transport pracowników sezonowych z Niemiec do domów w Polscedowiadujemy się w rozmowie ze specjalistą z firmy przewozowej SANDREX, która gwarantuje komfortowe warunki przejazdów w Polsce i za granicą.

Busy cieszą się sporym zainteresowaniem, głównie z tego powodu, że przewoźnicy oferują coraz to bardziej konkurencyjne ceny biletów, oraz zapewniają wysoki komfort podróży bez jakichkolwiek przesiadek. Kierowcy dbają o dobrą atmosferę podczas przejazdów i odpowiednią liczbę przystanków w celu skorzystania z toalety, odpoczynku czy przerwy na jedzenie. Za przejazd na trasie Wrocław – Berlin lub Frankfurt – Opole, zapłacimy dużo mniej niż za bilety lotnicze, nie mówiąc już o zakupie biletów na metro, autobus, czy konieczności skorzystania z taksówki w celu dojechania do miejsca zamieszkania, czy pracy.

Czym jest przewóz busem w systemie door-to-door?

Firmy przewozowe bardzo często oferują pracownikom sezonowym lub osobom pracującym na stałe w Niemczech, doskonałe warunki przewozu busami pod dokładny adres pracy lub zakwaterowania wraz z powrotem do kraju. Przewozy z Niemiec do Polski z adresu na adres polegają na odebraniu pasażera i jego bagażu spod miejsca zamieszkania lub innego podanego przez niego adresu, oraz dowiezienie go bezpośrednio pod adres docelowy. Niezwykłą zaletą jest fakt, że kierowca busa może podjechać zarówno pod dom, miejsce pracy, hotel czy przystanek autobusowy. Przewoźnicy układają trasy w taki sposób, aby cały przejazd przebiegł bez jakichkolwiek zakłóceń i opóźnień. Doświadczeni kierowcy dobrze znają trasę oraz objazdy, więc w awaryjnej sytuacji, np. kolizji drogowej nie będziemy musieli stać w kilkukilometrowych korkach.

Jedną z większych zalet przewozu w systemie door-to-door jest fakt, że Klient nie musi podróżować komunikacją publiczną z ciężkimi bagażami, aby dostać się do docelowego środka transportu. Korzystając z usług profesjonalnej firmy przewozowej, mamy pewność, że dojedziemy do celu bezpiecznie. Nie musimy martwić się o to, czy zdążymy na pociąg lub samolot. Jest to także dobre rozwiązanie dla osób nieznających języka, lub mających słabą orientację w terenie, szczególnie w obcym dla nich miejscu. Korzystając z przewozu busem, po prostu wysiadamy tam, gdzie chcemy oraz mamy pewność, że nie zabłądzimy.

Materiał partnera