leżaki

Wybór leżaka reklamowego – z podłokietnikami czy bez?

Jak mówi stare hasło: „Reklama jest dźwignią handlu”. Żeby dotarła do jak największej liczby odbiorców, trzeba wykorzystywać różne nośniki przekazu. Oprócz tradycyjnej reklamy skutecznym sposobem są gadżety z logo firmy. Długopisy i pendrive’y to już standard. Aby odnieść sukces, trzeba stawiać na nieszablonowe pomysły. Z pomocą przychodzą leżaki reklamowe — praktyczne i subtelne rozwiązanie na umieszczenie reklamy. 

Gdzie i dlaczego warto postawić leżaki reklamowe?

Leżaki reklamowe można postawić w wielu często uczęszczanych miejscach. Chociaż najbardziej kojarzą się z plażą, często wykorzystywane są także w parkach, ogródkach piwnych i podczas imprez masowych. Leżaków można używać także we wnętrzach, szczególnie zimą. Taka reklama idealnie sprawdzi się na eventach np. targach, w strefie gastronomicznej i hotelach. Nadają się nawet na dłuższy odpoczynek, ponieważ są stabilne i wygodne.

„Reklama na leżakach jest świetnym wyborem, ponieważ jest miejscem wypoczynku potencjalnego konsumenta, co wywołuje u niego pozytywną reakcję. Na leżaku można się opalać, odpoczywać po spacerze lub spędzić wieczór ze znajomymi”. – mówi specjalista z firmy Spólnota.

Mimo że jest to dyskretna reklama, nadruk z logo przykuwa uwagę i zapada w pamięci odbiorcy. Dociera do zróżnicowanych grup konsumentów w różnych miejscach. Szeroka gama modeli pozwoli wybrać lub zaprojektować leżak idealny dla Twojej firmy, zgodnie m.in. z jej kolorystyką. 

Leżaki reklamowe bez podłokietników

Leżaki reklamowe bez podłokietników są klasycznym modelem, który cały czas cieszy się popularnością. Mimo braku miejsc na położenie przedramion mają inne udogodnienia. W miejscach, w których przebywa dużo ludzi i leżaki mogą szybko się pobrudzić, idealnie sprawdzą się leżaki z wymienną tkaniną. Ten model jest bardzo praktyczny w strefach gastro lub podczas imprez masowych.

Jeśli chcesz reklamować swoją firmę w miejscu wypoczynkowym, najlepiej wybrać leżak bez podłokietników z poduszką lub z podnóżkiem i daszkiem. Te siedziska są bardzo wygodne i nadają się na długie godziny relaksu. Ciekawym rozwiązaniem są podwójne leżaki  — idealne na randki dla par w ogródkach piwnych lub w parkach.  

Gdzie sprawdzi się leżak z podłokietnikami?

Podłokietniki nie muszą być tylko wygodnym dodatkiem. Niektóre modele leżaków wyposażone są w miejsca na postawienie napoju. Takie siedziska najlepiej sprawdzą się  w  strefie gastronomicznej albo w ogródku piwnym. Nad basen w hotelu albo na plażę doskonałym wyborem są długie leżaki, które umożliwiają odpoczynek w pozycji półleżącej. Wyposażone w podłokietniki, podnóżki i daszki są tak komfortowe, że trudno potem się z nimi rozstać.

Leżaki z podłokietnikami mogą sprawdzić się jako reklama w przestrzeni prywatnej. Klient może zabierać ten praktyczny prezent np. na wakacje lub postawić go na balkonie. Korzyść jest obustronna — obdarowany ma komfortowe miejsce wypoczynku, a Twoja firma jest reklamowana w miejscach, gdzie być może normalnie by nie dotarła.

Materiał partnera