hurtownia warzyw i owocow

Współpraca z hurtownią owoców i warzyw

Wszystkie firmy z branży HoReCa, czyli sektora gastronomicznego i hotelarskiego muszą każdego dnia dbać o stały dostęp do świeżych owoców i warzyw, aby serwować zdrowe i smaczne posiłki. W zależności od wielkości obiektu, liczby obsługiwanych gości i pracowników, można dbać o zaopatrzenie osobiście lub skorzystać z wygodnej współpracy z doświadczoną hurtownią warzyw i owoców. Dlaczego warto wziąć ją pod uwagę? Sprawdzamy!

Współpraca z dobrym dostawcą owoców i warzyw ma znaczenie

Nie będzie przesadą, jeśli powiemy, że dostawcy produktów żywnościowych mają w przypadku obiektów gastronomicznych i hotelarskich kolosalne znaczenie. Wpływają na ich odbiór i co najważniejsze – na rentowność i powodzenie biznesu. Każde miejsce, w którym podaje się klientom jedzenie, musi spełniać wiele norm i wymogów oraz być w odpowiedni sposób zarządzane. Polityka wewnętrzna, która dotyczy sposobu i miejsca zamawiania produktów wpływa na świeżość dań, niemarnowanie produktów i po prostu (lub aż!) – smak, który przyciąga klientów jak magnes. Małe, lokalne bary często zaopatrują się na lokalnych targach czy też dużych marketach, w których oferuje się czasami więcej produktów (szczególnie tych bardziej egzotycznych). Jest to jednak czasochłonne i nie sprawdza się na dłuższą metę. Sprawdzoną żywność z certyfikatami bezpieczeństwa dostarczają hurtownie warzyw i owoców dla gastronomii. Dlaczego warto nawiązać współpracę z taką hurtownią?

Świeże owoce i warzywa to podstawa każdego posiłku

Owoce i warzywa to bardzo istotne elementy każdej diety. Trudno sobie bez nich wyobrazić jakikolwiek posiłek. Są naturalnym bogactwem witamin, karotenoidów czy związków antyoksydacyjnych. Dostarczają niezbędnych składników odżywczych, przez co wpływają na ogólną kondycję każdego organizmu. Trudno sobie wyobrazić restaurację, hotel czy firmę cateringową bez owoców i warzyw. Stanowią niezbędny składnik wielu rozmaitych dań, napojów i drinków, ale służą również jako świeża ozdoba na talerzu. Z roku na rok rośnie świadomość konsumentów i wykorzystywanie ich jako alternatywy dla przetworzonych składników i produktów. Codzienne kupowanie na lokalnym targu owoców i warzyw byłoby piekielnie trudnym zadaniem, dlatego warto nawiązać współpracę z dobrze zaopatrzoną hurtownią, posiadającą w swojej ofercie produkty, które zaspokoją różne potrzeby.

Nowoczesna hurtownia usprawni pracę branży HORECA

Nawiązanie współpracy z wysokiej jakości hurtownią warzyw i owoców to doskonałe rozwiązanie logistyczne. Ułatwi ona pracę wszystkim restauratorom, którym zależy na kompleksowej obsłudze i dostawie produktów, szczególnie tych rzadziej spotykanych i trudniej dostępnych. Nowoczesne hurtownie posiadają w swojej ofercie nie tylko znane warzywa i owoce, ale również te bardziej egzotyczne, a także kiełki, mikroliście, świeże zioła czy jadalne kwiaty. Dzisiejsza gastronomia to nie tylko smak, ale również zapach i wygląd, z czego doskonale zdają sobie sprawę szefowie kuchni. Hurtownie owoców i warzyw, takie jak Golden Fruits działają na podstawie umów o współpracy, w których szczegółowo opisane są różne kwestie, takie jak rabaty, ewentualne reklamacje czy kwestie finansowe. Nawiązując współpracę z hurtownią owoców i warzyw zyskujemy możliwość zaplanowania dostawy na wybrany przez nas termin, dostępność wielu rozmaitych produktów, a także atrakcyjne ceny i rabaty.

Materiał partnera