Voucher podarunkowy na ślub

Vouchery podarunkowe jako niebanalny upominek na ślub

Zbliżająca się uroczystość ślubna w rodzinie lub w gronie znajomych to zawsze powód do ogromnej radości i świętowania. Jednak goście weselni nawet już na kilka miesięcy przed ślubem lub weselem zastanawiają się, co sprezentować młodej parze. Pomysłów jest bardzo wiele, ale warto postawić na coś oryginalnego. Niebanalnym pomysłem na upominek ślubny będzie voucher podarunkowy.

Voucher podarunkowy jako upominek na ślub – dlaczego warto?

Już dawno do lamusa odeszły czasy, w których goście weselni wręczali młodej parze podarunki w postaci zastawy stołowej czy sprzętu domowego użytku – żelazek, czajników czy ekspresów do kawy. W dzisiejszych czasach prym wiodą popularne „koperty”, w których umieszcza się gotówkę i coraz częściej – kupony na loterię pieniężną. Można jednak pójść krok dalej i sprezentować młodej parze voucher podarunkowy. To spersonalizowany, elegancki prezent, który pozytywnie zaskoczy nowożeńców. Ogromną zaletą coraz popularniejszych dzisiaj voucherów jest duży wybór pomysłów, dzięki czemu prezent może być dopasowany w 100% do zainteresowań obdarowanych.

Kolejnym plusem voucherów podarunkowych jest szybkość zakupu i wygoda. Wystarczy kilka kliknięć myszką i sklep internetowy wysyła nam voucher mailem, kurierem lub przesyłką pocztową. I to wszystko bez wychodzenia z domu! Dzięki nowoczesnym technologiom i Internetowi prezent taki możemy kupić nawet w ostatniej chwili, co jest idealnym rozwiązaniem dla zapracowanych osób, które nie mają czasu na długie poszukiwania inspiracji prezentowych. Tylko co wybrać spośród szerokiej oferty? Poniżej kilka pomysłów!

Voucher podarunkowy na ślub zgodny z zainteresowaniami

Znając dobrze parę młodą z pewnością wiemy, czym przyszli małżonkowie się interesują i co lubią robić w wolnym czasie. Może to być doskonały i trafiony kierunek prezentu – poszukując inspiracji zastanówmy się, jakie hobby ma para młoda. A może kiedyś, przy niezobowiązującej rozmowie podzielili się swoim skrytym marzeniem, które chcieliby spełnić? Dużą zaletą voucherów podarunkowych jest ogromny wybór pomysłów. Możemy więc sprezentować nowożeńcom wyjątkowy weekend w SPA, widokowy lot balonem czy kurs gotowania. Ciekawe pomysły na upominek ślubny ma wiele sklepów oferujących vouchery upominkowe. Jednym z nich jest sklep internetowy Podaruj Kartę. Możemy wybierać prezenty spośród różnych kategorii, a także naszych możliwości finansowych. Warto zaznaczyć, że taki voucher nie musi opiewać na prezent w oszałamiającej kwocie, a z pewnością prezent będzie nie lada zaskoczeniem i wywoła uśmiech na twarzy obdarowanych.

A może voucher na bliższą lub dalszą podróż?

Rynek prezentowy jest bardzo bogaty i urozmaicony. Jeszcze kilka lat temu wykup podróży wiązał się z koniecznością wizyty w biurze. Dzisiaj wystarczy kilka kliknięć i możemy sprezentować bliskim wyjątkową podróż – zarówno do miejsc w kraju, jak za granicą. Ślub jest wyjątkowym wydarzeniem, które pamięta się całe życie. Jednak często organizacja i emocje powodują, że młoda para jest zestresowana i zmęczona. Świetną odskocznią może więc okazać się wyjazd, podczas którego małżonkowie będą mogli odpocząć, spędzić czas wyłącznie ze sobą, a nawet – zwiedzić fascynujące zakątki świata. Voucher podarunkowy może obejmować zarówno weekendowy wypad do dobrego hotelu czy pensjonatu, ale także egzotyczne, dłuższe wycieczki.

Materiał partnera