taksówka

Szybko, tanio, bezgotówkowo. Kilka słów o nowoczesnych usługach taksówkarskich

Firmy taksówkarskie świadczą już nie tylko usługi transportu z jednego końca miasta na drugi. Nowoczesne korporacje dbają o najwyższą jakość obsługi, ale też zapewnienie nowoczesnych opcji dodatkowych zwiększających komfort podróżowania. Udogodnieniem jest nie tylko możliwość wynajmu wieloosobowych taxi czy możliwość śledzenia taksówki za pomocą aplikacji. Co warto wiedzieć o nowoczesnych przewozach? 

Nowoczesne usługi taksówkarskie – co obejmują? 

Firmy taksówkarskie na terenie całego kraju postawiły na rozwój, oferując już nie tylko tradycyjne przewozy. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów, taksówkarze rozszerzyli ofertę o nowe usługi. Ich celem jest już nie tylko punktualne pojawienie się we wskazanym miejscu i błyskawiczne odwiezienie zamawiającego pod umówiony adres. Pragną zapewnić im szereg usług dodatkowych, mających wpływ na jakość obsługi i podróży. Jedną z takich firm jest Neptun Taxi z Gdańska. To jedna z korporacji, która regularnie wprowadza nowe usługi stale zyskujących na popularności wśród klientów. 

Jednym z udogodnień są terminale płatnicze umożliwiające płatność kartą. Oferta może także obejmować bezgotówkową obsługę, która jest świetnym rozwiązaniem dla firm korzystających z oferty przewozu pracowników.

Co istotne, ich propozycja to nie tylko przewóz osób. Coraz więcej korporacji taksówkarskich proponuje możliwość wykonania zakupów na telefon czy zrealizowania recepty. Umożliwiają też dostarczenie przesyłek kurierskich, kwiatów i innych prezentów.

Problem z samochodem? Usługa holowania pojazdu z pewnością cieszy się ogromną popularnością w trudnej sytuacji. Wszystko to z myślą o kliencie i jego potrzebach, ale też możliwościach. Wysokie stawki odchodzą w zapomnienie i są zastępowane konkurencyjnymi cenami. 

Aplikacje mobilne i inne 

Kolejnym niezwykle ułatwiającym życie klientom taxi narzędziem są aplikacje mobilne, które pozwalają zamówić wybraną usługę przy wykonaniu kilku kliknięć.

Dodatkowym plusem są karty stałego klienta, możliwość otrzymania faktury za usługę w wersji elektronicznej na e-mail.

Istotnym, nowoczesnym elementem jest możliwość wybrania pojazdu, który zostanie podstawiony we wskazany punkt. Nie musi to być już klasyczny model z pojemnym bagażnikiem, ale też np. duży bus czy niewielkich rozmiarów auto miejskie. 

Wskazane udogodnienia sprawiają, że taxi nie jest już dla pasażerów kosztownym transportem wybieranym w razie wyższej konieczności. To rozwiązanie odpowiadające na potrzeby Klientów, idealne do zadań specjalnych, przy jednoczesnym zadbaniu o budżet i portfel zamawiającego. 

Materiał partnera