Dania na wynos

Pyszna hotelowa kuchnia z dostawą do domu? – To możliwe!

Pandemia koronawirusa w Polsce oraz związane z nią obostrzenia okazały się dużym ciosem głównie dla branży gastronomicznej i hotelarskiej. Hotele i restauracje przechodzą bardzo trudny okres. Nowa rzeczywistość, w której trzeba nauczyć się żyć, zmusiła wiele restauracji do zmian i zadbania o bezpieczeństwo gości. To sprawiło, że dużo obiektów wprowadziło nowe oferty, dzięki którym możesz mieć pyszne jedzenie w kilkadziesiąt minut w swoim domu!

Zamów dania na wynos z restauracji hotelowych!

Wzrost zachorowań na koronawirusa spowodował nałożenie obostrzeń na branżę hotelową i gastronomiczną, czego efektem jest konieczność zamknięcia większości obiektów. Obecnie z usług hoteli mogą korzystać jedynie sportowcy w czasie zgrupowań i współzawodnictwa sportowego, osoby w ramach podróży służbowych czy robotnicy. Goście przebywający w hotelach mogą zamawiać dania z restauracji hotelowych, jednak posiłki mogą być serwowane tylko w formie room service przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny. Zamówienia przyjmowane są przez hotelowe restauracje telefonicznie, a dania pozostawiane są pod drzwiami pokoju.

Efekty nałożonych obostrzeń są bezwzględne i zmuszają właścicieli hoteli oraz restauracji do zmiany standardowego sposobu działania, a nawet rozszerzenia zakresu dotychczasowych usług. Takie kroki motywują jednak firmy do wprowadzenia nowej oferty. W obliczu obecnej sytuacji oraz w trosce o bezpieczeństwo wiele hotelowych kuchni wychodzi naprzeciw oczekiwaniom gości i wprowadza możliwość zamawiania dań na wynos z odbiorem osobistym lub dowozem. Dotyczy to również świątecznych cateringów, które stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem w wielu restauracjach. Jak dodaje nasz rozmówca reprezentujący restaurację Piano Nobile w Pszczynie:

Zamówienia można składać telefonicznie lub przez internet. Nasza restauracja dokłada wszelkich starań, aby wrażenia z jedzenia pozostały tak samo dobre, jak podczas pobytu w naszym obiekcie. Naszym założeniem jest to, aby zamówione dania nie straciły na jakości w drodze do domu Gości restauracji.

Kuchnia z dostawą do domu. Co możesz zamówić?

Większość z nas przywykła do jadania w restauracjach zamiast zamawiania potraw na wynos, jednak jedzenie z dowozem stało się obecnie sposobem na przetrwanie wielu restauracji oraz także nową rzeczywistością, w której musimy się nauczyć żyć. Dlatego w okresie, w którym restauracje są zamknięte – zamów jedzenie z dostawą do domu najbardziej odpowiadające twojemu kulinarnemu gustowi. Do wyboru masz wszystkie kuchnie świata. Jeżeli masz ochotę na domowy obiad – wybierz aromatyczne potrawy kuchni polskiej, czyli dania mięsne i rybne z warzywami, pierogi oraz klasyczne zupy, tj. rosół, pomidorowa, żurek, czy grzybowa.

Spędzasz weekend w gronie przyjaciół, jednak nie masz czasu na gotowanie? Przyrządź małą kulinarną ucztę i zamów pyszną pizzę, makaron lub burgery z frytkami z hotelowej restauracji w Pszczynie. Są to najczęściej zamawiane dania na wynos, które doskonale zaspokoją głód i wpiszą się w nawet najbardziej wymagające gusta gości. Jeżeli chcesz świętować rocznicę ze swoją bliską połówką, wówczas najlepszym rozwiązaniem będzie sushi, makaron z krewetkami czy orientalny kurczak. A może brak możliwości wyjścia do restauracji oraz ograniczone możliwości podróżowania sprawią, że wiele klientów otworzy się na nowe kuchnie oraz nowe smaki? Jest to bardzo możliwe!

Restauracje w tych trudnych czasach nie zapominają także o weganach i oferują smakowite wegańskie potrawy z dowozem do domu. Warto przejrzeć menu hotelowych restauracji i zdecydować się na biesiadę polską, grecką, włoską lub jaką tylko sobie wymarzysz! Pamiętaj, że jedzenie na wynos to nie tylko dania obiadowe, ale również pyszne desery, np. sernik, jabłecznik, tarty, torty okazjonalne, czy mono desery. To właśnie dzięki nim możesz stworzyć dla gości i domowników prawdziwą ucztę smaków.