Przewozy pasażerskie do Niemiec

Przewozy pasażerskie do Niemiec. Orientacyjne koszty przejazdu

Przejazdy do Niemiec busem to atrakcyjna opcja dla osób, które chcą szybko i łatwo dostać się za granicę, nie ponosząc przy tym zbyt wysokich kosztów. Dobrze, jeśli taka usługa odbywa się przy udziale doświadczonego przewoźnika, który dysponuje niezawodną flotą bezpiecznych pojazdów. Co warto wiedzieć o takich przewozach i na jaką cenę trzeba się przygotować?

Dlaczego busy do Niemiec?

Trasa Polska – Niemcy, choć nie należy do najdłuższych, mimo wszystko często trwa kilka lub kilkanaście godzin, tak więc warto zadbać o komfort i bezpieczeństwo podczas przejazdu. Dlatego właśnie dobrą opcją będzie skorzystanie z profesjonalnych przewozów pasażerskich busem.

Bardzo przydatne mogą przy tym okazać się takie udogodnienia jak:

  • dostęp do internetu,
  • wygodne fotele,
  • klimatyzacja,
  • system DVD.

Dzięki temu w pojeździe bez problemu można oddawać się rozrywkom, a podróż upływa naprawdę szybko i przyjemnie. Dodatkowym atutem połączenia Wi-Fi jest to, że umożliwia ono pracę na trasie – zabierz ze sobą laptopa i działaj, a oszczędzisz sporo czasu.

Bardzo przydatną opcją dla osób podróżujących z dziećmi będzie system mocowania fotelików dziecięcych ISOFIX. Dzięki temu także najmłodsi mogą podróżować w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Warto zapytać o tę funkcjonalność na etapie rezerwowania przejazdu.

Rewelacyjną usługą dodatkową, oferowaną tylko przez renomowane firmy, jest także przewóz przesyłek do i z Niemiec. Jeśli zatem pasażer ma do przewiezienia ładunek
o wadze na przykład 20 kilogramów, to jest to bardzo dogodna opcja. W innej sytuacji trzeba by było wysyłać paczkę, co wiąże się ze stratą czasu i ewentualnymi przestojami logistycznymi. Z takiej możliwości korzystają klienci biznesowi, ale nie tylko oni.

Przewóz do Niemiec i z Niemiec – cena usługi

Ile kosztuje przewóz do Niemiec oraz z powrotem? Wszystko zależy od konkretnego przedsiębiorstwa przewozowego – od tego, jaką politykę cenową przyjęto i jaka jakość jest oferowana pasażerom.

Konkurencyjne ceny zapewnia Telos-Transport. Opłata za przejazd dostosowana jest do realiów rynkowych, ale uwzględnia również wszystkie udogodnienia i klasę podróżowania.

U takiego przewoźnika orientacyjne ceny za przejazd wynoszą:

  • 300 zł na trasie Polska – Niemcy,
  • 280 zł na trasie Niemcy – Polska.

Warto jednak dodać, że stałym klientom oraz grupom zorganizowanym oferowane są zniżki
i rabaty.

Gdzie szukać sprawdzonych przewoźników?

Nie jest łatwo znaleźć dobrego przewoźnika. Jest jednak kilka kryteriów, którymi warto się kierować, wybierając przejazd dostosowany do własnych potrzeb.

Przede wszystkim istotne są: doświadczeni kierowcy oraz flota pojazdów w doskonałym stanie technicznym. To gwarancja tego, że przejazdy pasażerskie do Niemiec będą odbywać się w sposób sprawny i bezpieczny.

Po czym jeszcze poznać sprawdzoną firmę? Między innymi po tym, że oferuje ona usługę Door-to-Door. Jest to dojazd pod dokładny adres, a nie na przystanek, z którego trzeba zamawiać taksówkę lub dojść do celu na piechotę, ryzykując zabłądzenie w nieznanym mieście.

Materiał partnera