przelew online

Przelewy online – płatność szybka, wygodna i intuicyjna

W XXI wieku coraz rzadziej klienci decydują się na dokonywanie przelewów tradycyjną drogą – przy „okienku” w banku lub na poczcie. Dzisiaj prym wiodą przelewy internetowe – jednak także i tutaj pożądane są wszelakie ułatwienia, które eliminują konieczność żmudnego wpisywania danych odbiorcy, numerów kont i wymyślania tytułów przelewu.

Co wyróżnia przelewy internetowe?

  • Pod pojęciem przelewu online kryje się znacząco uproszczona – w stosunku do tradycyjnych przelewów – procedura opłacenia wybranych przez klienta produktów lub usług. Co wpływa na tę prostotę? Czynnikiem wyróżniającym przelewy online na tle tych tradycyjnych, „papierowych”, jest dokonanie wpłaty bez potrzeby umieszczania gdziekolwiek danych koniecznych w przypadku tradycyjnego przelewu.
  • Klient, po próbie dokonania przelewu online i wybraniu preferowanej formy płatności, zostaje odesłany na stronę swojego banku. Tam, w zależności od procedury weryfikacyjnej, wpisuje przykładowo kod lub hasło wymagane przez bank i w ten sposób finalizuje transakcję.
  • Przelewy internetowe są szybszą i wygodniejszą metodą opłacania zamówień, rachunków czy wykonywania transakcji między kontami. Są przy tym w pełni bezpieczne (o ile wykonywane są za pomocą sprawdzonych serwisów transakcyjnych i na odpowiednich stronach internetowych).

Płatności internetowe w e-commerce

Jeżeli chcesz wprowadzić do swojego sklepu szybkie przelewy internetowe, zapoznaj się z ofertą serwisu Przelewy24 – dostawcy rozwiązań dla biznesów internetowych o ugruntowanej pozycji na rynku. Wejdź na https://www.przelewy24.pl/ i sprawdź, jak w prosty sposób możesz ułatwić swoim klientom zakup oferowanych produktów – szybkie przelewy online przyniosą korzyści obu stronom transakcji.

Przelewy internetowe są standardem, który należy zaoferować swoim klientom, chcąc zdobyć ugruntowaną pozycję w handlu internetowym. Są także wykorzystywane do regulowania rachunku i opłacania usług, dlatego właściciele e-biznesów także powinni zwrócić szczególną uwagę na to, by ich klienci mogli skorzystać z systemów transakcyjnych online.