symbol szkoły jazdy

Potrzebujesz prawa jazdy, ale nie stać Cię w tej chwili na kurs? – Jest na to pomysł!

Bycie kierowcą, warkot silnika i asfalt sięgający horyzontu to dla jednych konieczność, a dla innych – spełnienie marzeń. Niezależnie od tego, w której grupie widzisz dla siebie miejsce, wiesz jedno: prawo jazdy podniesie jakość Twojego życia. Jednak odwlekasz kurs, ponieważ w tym momencie nie możesz sobie na niego pozwolić ze względów finansowych. Brzmi znajomo? Nie wszystko stracone!

Kurs na prawo jazdy na raty

Motor, autobus, samochód osobowy czy ciężarowy – kierowca każdego z wymienionych pojazdów potrzebuje innych uprawnień. Poszczególne kursy nauki jazdy są zróżnicowane cenowo, niemniej jednak w wielu ośrodkach za dowolne szkolenie zapłacisz w ratach. Tutaj nie ma przegranych, zyskują obie strony. Instruktorzy dzielą się wiedzą, doświadczeniem i nie obawiają się, że za chwilę lista kursantów będzie świeciła pustkami. Przyszli kierowcy zaś nie nadwerężają domowego budżetu i są na najlepszej drodze do celu. Przykładem firmy, która – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych klientów – wprowadziła ratalny system płatności, jest szkoła jazdy El Trans mająca siedziby w Radomiu, Starachowicach, Iłży, Opocznie oraz Orońsku. Co ciekawe, w El Trans możesz zapłacić za kurs w trakcie jego trwania w dowolnej liczbie rat 0%. Jeśli jednak potrzebujesz więcej czasu – możesz poprosić o rozłożenie kosztów nawet na 35 miesięcy.

Projekty unijne, czyli prawo jazdy za darmo

Raty są popularną i dogodną formą zapłaty. Dobrze jednak mieć świadomość, że czasami nie trzeba ponosić żadnych kosztów – prawo jazdy można uzyskać w ramach projektów unijnych. Kierownica Sukcesu orazZawodowy kierowca – specjalistyczne kursy uprawniające do przewozu rzeczy lub osóbto zrealizowane w latach 2017–2019 przedsięwzięcia, dzięki którym 240 mieszkańców województwa śląskiego dostało 100% dofinansowania do szkoleń i badań lekarskich, a po zdanych egzaminach zewnętrznych otrzymało uprawnienia kategorii C lub D. Jeśli zatem myślisz o zrobieniu prawa jazdy za darmo, bądź na bieżąco z unijnymi projektami.

Prawo jazdy… wygrane na loterii

Pewnie nieraz słyszałeś ironiczną i niezbyt pochlebną uwagę, że ktoś wygrał prawo jazdy na loterii. Ty też możesz wygrać cały kurs na prawo jazdy – poważnie! Są ośrodki, które organizują konkursy z taką właśnie nagrodą. Warto regularnie zaglądać na strony internetowe szkół jazdy, a także obserwować ich działania w mediach społecznościowych. Zbliżający się wielkimi krokami świąteczny i noworoczny czas to dla przedsiębiorców świetna okazja, aby obdarować wybrańców prezentami oraz dobrze zakończyć rok.

Materiał partnera