Szukanie podsłuchów

Nowoczesne metody wykrywania podsłuchów

Co oczywiste, klasyczne metody wykrywania podsłuchów nie dają zadowalających efektów. Szukanie pluskwy może zająć cały dzień. Dlatego firmy ochroniarskie i osoby zajmujące się ochroną mienia zawodowo, inwestują dziś w profesjonalny sprzęt, który przyspiesza ich pracę i daje stuprocentową pewność tego, że w danym miejscu pojawił się podsłuch. Uważasz, że i Tobie został on podłożony? W takim razie czytaj dalej…

Metody agencji detektywistycznych vs. samodzielne metody wykrywania podsłuchów

Nielegalne podsłuchy są idealne do szpiegowania konkretnych osób, przedsiębiorstw czy instytucji. Jeśli z jakiegoś powodu podejrzewasz, że i Ty jesteś podsłuchiwany, nie przejmuj się. Rozwój współczesnej technologii sprawił, że można to wykryć. Szukanie podsłuchów na własną rękę z oczywistych powodów jest dość uciążliwe. Co więcej, nie daje żadnej pewności, że problem zostanie usunięty. Nawet jeśli znajdziesz jedno urządzenie szpiegujące, nie będziesz miał gwarancji, że w pomieszczeniu albo samochodzie nie znajduje się kolejne.

Właśnie dlatego realizację takiego zadania powinieneś powierzyć odpowiednio wyposażonym i przeszkolonym specjalistom.

Stawiamy na przeszkoloną i doświadczoną kadrę. Dbamy też o odpowiednio wyposażone zaplecze techniczne naszej firmy.  Cały czas śledzimy innowacje i wdrażamy nowoczesne technologie. Z ich pomocą świadczona przez nas ochrona fizyczna i stacjonarna obiektów jest skuteczna i niezawodna. Dysponujemy sprzętem wykrywającym podsłuchy, bo wiemy, że w dzisiejszych czasach ten problem jest nadal aktualny. Nasi pracownicy posiadają odpowiedni ekwipunek oraz środki łączności – podkreśla właściciel Agencji Ochrony Osób i Mienia ARGUS OCHRONA.

Sprzęt i metody wykrywania podsłuchów, czyli na czym pracuje agencja ochrony

Nowoczesny i zaawansowany technologicznie sprzęt do wykrywania wszelkiej maści podsłuchów, to w prężnie działającej agencji ochrony – absolutna podstawa wyposażenia. Metody wykrywania podsłuchów stosowane przez działających dziś specjalistów są niezawodne i efektywne. Pozwalają wykryć podsłuchy cyfrowe, radiowe oraz analogowe. Stosowane sprzęty demaskują też dyktafony, ukryte kamery i oprogramowania szpiegowskie na urządzeniach mobilnych albo komputerach.

Wszystkie tego rodzaju urządzenia wykrywają emitowane przez podsłuchy fale. Idealnie skanują samochody, biura, mieszkania i konkretne pomieszczenia. Są intuicyjne w obsłudze, ale też niezwykle czułe. Powiadomienie o wykrytym zagrożeniu sygnalizują poprzez specjalny sygnał dźwiękowy oraz świetlny.

Materiał partnera