taxi

Najczęstsze cele przewozów taksówkarskich w Krakowie

Kraków to piękne miasto, które ma bardzo dużo do zaoferowania zarówno turystom krajowym, jak i zagranicznym. Kraków to jedno z najczęściej odwiedzanych miast w Europie, jednak dojazd do oddalonego od centrum miasta portu lotniczego, czy wielu atrakcyjnych turystycznie miejsc okazuje się czasem utrudniony lub nawet niemożliwy, dlatego coraz więcej osób korzysta z przewozów taksówkarskich. W jakim jeszcze celu najczęściej korzystamy z taksówek?

Przewozy taksówkarskie na lotnisko

Porty Lotnicze każdego roku obsługują miliony pasażerów wylatujących lub przylatujących do Polski. Port lotniczy Kraków Balice jest jednym z nich, jednak oddalony jest od centrum Krakowa o około 11 kilometrów, co dla wielu osób jest sporym utrudnieniem. Najwygodniejszą i najbezpieczniejszą opcją jest skorzystanie z taksówki, która zabierze nas na lotnisko nawet bezpośrednio spod naszego mieszkania, przez co oszczędzimy wiele czasu, no i energii. Osoby, które chcą przetransportować się na lotnisko często korzystają z opcji bagażowej taxi airport Kraków, dzięki czemu bez żadnych problemów przetransportują swój bagaż na miejsce docelowe w krótkim czasie.

Przewóz taksówką w celach turystycznych i okolicznościowych

Kraków posiada bardzo bogatą ofertę turystyczną i doskonałą bazę noclegową, a dobre połączenia lotnicze sprawiają, że do miasta przylatują tłumy turystów na jednodniowe lub dłuższe pobyty.  Wielu z nich szukając wygodnego i bezpiecznego transportu, wybiera właśnie taksówki. Z ich pomocą mogą odwiedzić najbardziej znane trasy turystyczne wokół Krakowa, np. Kopalnię Soli w Wieliczce, Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze, Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu, czy po prostu Zakopane.

Niewątpliwą zaletą takiej formy przewozu jest możliwość dokładnego zaplanowania godziny wyjazdu i dostosowania jej do godziny odlotu. Co więcej, mając do dyspozycji wygodną taksówkę w czasie wycieczki, możemy spokojnie oddać się zwiedzaniu, bez zamartwiania się, czy zdążymy na powrotny autobus, pociąg czy samolot.

Dostawy zakupów, przesyłek i przewóz bagaży

Mimo że przejazdy taksówkami nadal większości osobom kojarzą się z indywidualnym transportem pasażerów, warto wiedzieć, że korporacje taksówkowe posiadają o wiele bogatszą ofertę, np. oferują usługę doręczania przesyłek i zakupów, co jest dobrym rozwiązaniem, gdy mieszkamy samotnie i na przykład, z powodu choroby czy konieczności odbycia kwarantanny, nie mamy możliwości wyjść na zakupy, do apteki czy na pocztę.

Dostawę zakupów i przesyłek realizujemy w oparciu o najwyższe standardy handlowe i indywidualne zalecenia Klienta. Towar zakupujemy we wskazanym sklepie i dowozimy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Klientom zapewniamy terminową i bezpieczną realizację zlecenia, a także pełne poszanowanie i ochronę mienia – zauważa nasz rozmówca z Radio Taxi 919, który oferuje przewozy w Krakowie i okolicach.

Przewóz bagaży z korporacją taksówkową również jest możliwy! Wiele osób, które wybierają się na wakacje lub po prostu przeprowadzają się, korzystają właśnie z oferty transportu bagażowego. Firma przewozowa wówczas pomaga transporcie mienia, a także mebli i sprzętu AGD.  Warto również wiedzieć, że wiele firm taksówkarskich ma atrakcyjne oferty dla przedsiębiorców.

Materiał partnera