dlugopisy gadzety reklamowe

Które gadżety reklamowe są przydatne na co dzień?

Dobry gadżet reklamowy powinien być efektowny, ciekawie zaprojektowany i wykonany z wysokiej jakości materiałów, ale przede wszystkim musi być użyteczny. Nawet najbardziej atrakcyjne przedmioty szybko się bowiem nudzą, gdy nie znajdują praktycznego zastosowania. Jakie dokładnie gadżety są szczególnie cenione ze względu na swoją funkcjonalność i w które warto zainwestować?

Artykuły piśmiennicze

Zdecydowanie najbardziej uniwersalnym gadżetem reklamowym jest tradycyjny długopis. Mimo dynamicznego rozwoju technologii cyfrowych tradycyjne artykuły piśmiennicze wciąż stanowią podstawę szeroko pojętej pracy biurowej. Nawet jeśli dysponujemy smartfonem czy laptopem, ważną informację zapiszemy najszybciej właśnie mając przy sobie kartkę i długopis. Zresztą nawet tu mamy do czynienia z nowoczesnymi technologiami – niezwykle popularne są specjalne długopisy z końcówką, za pomocą której można obsługiwać ekrany dotykowe. To niezastąpione rozwiązanie do biura i gabinetu, zarówno w pracy, w domu czy w szkole. Długopis opatrzony logo firmy będzie praktycznym i skutecznym gadżetem reklamowym, który pomoże budować wizerunek danej marki.

Odzież

Czy ubrania mogą praktycznym gadżetem reklamowym? Jak najbardziej, sądząc po ilości firm wykorzystujących tę formę promocji. Chodzi tu nie tylko o koszulki z nadrukami, ale także bluzy czy kurtki, które przydają się na każdą pogodę i na różne okazje. Odzież wykonana z wysokiej jakości tkanin sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i przy okazji wyjazdów wakacyjnych. Ciepły polar, kurtka przeciwdeszczowa czy softshell – to praktyczne rozwiązania, których nie powinno zabraknąć zarówno w damskiej, jak i męskiej garderobie.

Nie zapominajmy o nakryciach głowy. – Dodaje przedstawiciel firmy Nadruki Reklamowe z Bydgoszczy. – Czapka z daszkiem to także przydatny i efektowny dodatek, z którego chętnie korzystamy w słoneczne dni.

Do tego efektowny nadruk z logotypem firmy lub zabawnym hasłem i oryginalny, a przy tym praktyczny gadżet reklamowy gotowy!

Co jeszcze?

Do innych użytecznych gadżetów reklamowych należy zaliczyć różnego rodzaju torby – papierowe, foliowe czy też materiałowe, bez których trudno się obejść podczas codziennych zakupów. Z kolei w biurze czy w domu chętnie korzystamy z podkładek pod mysz. Trudno wyobrazić sobie dzień bez kawy lub herbaty, dlatego niezastąpionym przedmiotem użytku codziennego, który może posłużyć jako gadżet reklamowy, jest kubek. Oprócz tego warto wspomnieć o parasolach, otwieraczach i zapalniczkach, które są chętnie wykorzystywane w charakterze gadżetów reklamowych, a które przydają się w wielu codziennych sytuacjach.

Materiał partnera