Plandeka jako nośnik reklamy

Kiedy warto zainwestować w plandekę na wymiar?

Plandeki różnią się między sobą materiałem wykonania, grubością, kolorami, a przede wszystkim wymiarami i sposobem mocowania. W większości sklepów budowlanych można kupić plandeki o standardowych wymiarach w różnym zakresie gramatur. Takie produkty przeznaczone są przede wszystkim do zastosowań prywatnych, np. jako zabezpieczenie przed deszczem mebli ogrodowych czy niezadaszonego składziku opału.

Kiedy zamówić plandekę na wymiar?

Olbrzymi wybór gotowych plandek niestety nie zaspokaja potrzeb najbardziej wymagających użytkowników. Dotyczy to przede wszystkim właścicieli pojazdów ciężarowych. Plandeka samochodowa musi być idealnie dopasowana do skrzyni naczepy, a to nierzadko oznacza, że trzeba zamówić produkt na wymiar. Zamawiając plandekę bezpośrednio u producenta, klient decyduje nie tylko o jej wymiarach, ale także o gramaturze materiału. Grubsza, mocniejsza plandeka jest nieco droższa, ale jednocześnie znacznie trwalsza – taki zakup jest inwestycją na długie lata.

Zamówienie plandeki na wymiar to oczywiście propozycja nie tylko dla kierowców i właścicieli firm transportowych. Jak wspomnieliśmy już we wstępie, tego typu zabezpieczenia przydają się w domowym obejściu. Duża płachta wodoodpornego materiału idealnie sprawdza się też jako nośnik reklamy – zarówno zamocowana na samochodzie, jak i np. na ogrodzeniu posesji. Zamówienie produktu na wymiar to dobry pomysł, gdy

  • potrzebna jest plandeka o konkretnych, niestandardowych rozmiarach,
  • klient chce decydować o kształcie i gramaturze plandeki,
  • na plandece ma znaleźć się nadruk (reklamowy lub inny).

Plandeki na wymiar od producenta

Głównym odbiorcą naszych produktów jest branża transportowa, bo oprócz plandek wykonujemy również stelaże na samochody – w ten sposób powstaje pełna zabudowa. Wieloletnie doświadczenie z materiałami na plandeki skłania nas jednak do rozwoju właśnie w tym kierunku. Obecnie w naszym zakładzie w Kościanie mamy rozbudowany park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie szyć plandeki w rozmaitych kształtach i o różnym przeznaczeniu. Materiały, z których korzystamy, nadają się m.in. do zabezpieczania basenów, tworzenia namiotów, a nawet pokryć hal magazynowych. Są nie tylko bardzo mocne, ale też ładne, dostępne w wielu kolorach – opowiada nasz rozmówca z firmy Wer-Plan.

Producenci plandek doskonale zdają sobie sprawę z potencjału swoich produktów. Dlatego wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, wsłuchują się w ich potrzeby i dostosowują ofertę do wymagań rynku. Przykład? Wykorzystanie nowoczesnych technologii nadruków na plandekach. Spersonalizowane materiały są nie tylko praktyczne, ale też estetyczne. Solidnie wykonana plandeka z nadrukowanym logo lub nazwą firmy może posłużyć jako zadaszenie tymczasowego punktu sprzedaży, a nawet lokalu gastronomicznego. Namiot z plandeki jest idealnym rozwiązaniem np. dla barów i restauracji na świeżym powietrzu.

Materiał partnera