kartki kalendarza

Jaki kalendarz wybrać do firmy?

Prezentem dla klientów i pracowników firm, rozdawanych na początku roku, mogą być piękne kalendarze w postaci naściennej, książkowej. To doskonały sposób na promocję firmy w szerszych kręgach. Personalizowane kalendarze (zazwyczaj z logiem przedsiębiorstwa) można rozdawać na eventach firmowych. Jaki kalendarz warto podarować firmom?

Rodzaje kalendarzy

Istnieje kilka rodzajów kalendarzy, dostępnych w rozmaitych formatach. Najpopularniejsze są kalendarze ścienne, książkowe i biurkowe. Te pierwsze nadają się do powieszenia na ścianie w domu, biurze. Zawierają stosunkowo niewiele informacji. Skupiają się na datach i ich oznaczaniu za pośrednictwem charakterystycznej, obramowanej plakietki. Kalendarze książkowe to podstawowy zakup większości z nas przy rozpoczęciu każdego roku. Wiążą się z realizowaniem postanowień noworocznych czy zawodowych. Zapisujemy w nich rozmaite wydarzenia i zadania do zrealizowania. Kalendarze biurkowe umieszcza się na biurku. Najczęściej mają postać piramidy, w której można zaznaczać wydarzenia, stykać się z datami.  

Istnieją jeszcze malutkie kalendarze w formie wizytówki. Na jednej stronie znajduje się logo firmy, natomiast na drugiej zapis dat z całego roku. Idealnie nadają się na prezent dla klientów. Można rozdawać je np. na eventach firmowych. Z łatwością zmieszczą się do portfela, torebki, kieszeni.

Marka CREART pracuje od wielu lat z papierem, drukiem i technikami uszlachetniania papieru. Dostarcza klientom wiele wyrobów papierniczych – w tym kalendarze książkowe, biurkowe. To profesjonalna drukarnia materiałów papierowych, oferująca też gadżety reklamowe z nadrukiem.

Kalendarz jako idealna promocja firmy

Niegdyś kalendarze można było znaleźć tylko na sklepowych półkach. Kupujący byli uzależnieni od dostępnych wzorów i kolorów. Dziś każdy może już zamówić kalendarz personalizowany. W takim wypadku to kupujący decyduje, jaka grafika i grawer ma pojawić się na okładce, a także jak powinno prezentować się wnętrze upominku. Warto korzystać z dobrodziejstw technologicznych i wybrać uszlachetnione grawery (np. pozłacane i posrebrzane), wykonane za pośrednictwem termodruku (hotstampingu), lakieru wybiórczego UV lub 3D. Takie rozwiązanie da wyjątkowy, nietuzinkowy efekt. 

Materiał partnera