Usluga zaopatrzania firmy w stale dostawy wody

Jak zaopatrzyć firmę w stałe dostawy wody?

Woda to absolutna podstawa, jeśli chodzi o codzienne życie i funkcjonowanie. Troska o środowisko wymaga jednak tego, by ograniczać zużycie jednorazowych plastikowych butelek. Dlatego coraz ważniejsza staje się konieczność inwestowania w różnego typu dystrybutory. Dotyczy to zwłaszcza takich miejsc jak biurowce. W jaki sposób zaopatrzyć się w stałe dostawy wody?

Organizacja dostaw wody do firmy – charakterystyka

Dostarczanie wody pitnej to obowiązek pracodawcy wobec pracowników i kontrahentów. Zależnie od wielkości danej firmy za dostawę tego surowca odpowiada albo właściciel, albo wyznaczony do tego zadania zespół.   

Problem zaczyna się w momencie, gdy dane przedsiębiorstwo nie dysponuje na tyle dużym samochodem, by można było przewozić nim znaczne ilości butelkowanej wody. A przecież taki ciężar trzeba potem w jakiś sposób przenosić. I przede wszystkim – robić to regularnie, bo woda pitna zużywa się równie szybko, jak się pojawia. Rezultat? Strata czasu, pieniędzy i energii.

Według różnych wyliczeń jeden pracownik przedsiębiorstwa wypija w biurze średnio 10 litrów wody miesięcznie. Mówiąc o „wypijaniu”, chodzi także o zużywaniu wody w celu przygotowywania napojów.    

Optymalnym rozwiązaniem jest więc usługa dostarczania wody źródlanej w butlach. Pojedyncze zbiorniki mają mniej więcej 18 – 20 litrów (można też wybrać wariant mniejszy lub większy). Zatem jeśli firma zatrudnia na przykład 30 osób, to można zdecydować się na zamówienie 15 – 20 takich butli.   

Dlaczego warto planować stałe dostawy wody do firmy?

Wybierając rozwiązanie z dostarczaniem konkretnych zapasów wody pitnej do firmy, nie musisz samodzielnie organizować tego procesu.

Zaplanowane dostawy wody to także możliwość dopasowania do konkretnych potrzeb danej firmy. Zawsze istnieje elastyczna opcja zwiększenia lub zmniejszenia dostaw albo zmodyfikowania harmonogramu godzinowego.

Możesz zdecydować się na dostawę co kilka tygodni. Wraz z bieżącym załadunkiem wody masz możliwość oddania opróżnionych butli. Te następnie ponownie się napełnia. Wpisuje się to w ideę troski o środowisko.   

Kto zajmuje się obsługą logistyczną przy dostarczaniu wody do firmy?

Korzystając ze wsparcia sprawdzonego dostawcy, masz pewność, że otrzymujesz wodę pitną wysokiej jakości, atestowaną, spełniającą wszystkie normy.

Tak jest w przypadku AQUA SERVICE. To przedsiębiorstwo, które od ponad 20 lat zajmuje się sprzedażą i dystrybucją naturalnej wody mineralnej w opakowaniach.

Celem ich działalności celem jest m.in. dostarczenie zdrowej, czystej wody mineralnej i źródlanej w firmach.

Materiał partnera