Hurtownia AS ,,w akcji” – realizacje imprez masowych z użyciem fajerwerków

Nie da się ukryć, że każdy pokaz sztucznych ogni, szczególnie przeprowadzony z rozmachem, jest imponującym widowiskiem. Z tego względu bardzo często wybierany jest jako zwieńczenie imprez masowych. Zdarza się, że pokazy z użyciem fajerwerków stanowią też główną atrakcję danej imprezy. Sprawdźcie, o czym trzeba pamiętać podczas realizacji imprezy masowej z użyciem fajerwerków, na przykładzie działalności Hurtowni AS.

Zapewnianie bezpieczeństwa

Pokaz sztucznych ogni wiąże się zawsze z pewnym ryzykiem. Fajerwerki są w końcu materiałami pirotechnicznymi, które wymagają odpowiedniego traktowania i zapewnienia bezpieczeństwa zarówno osobom przeprowadzającym pokaz, jak i go oglądającym. Leży to po stronie organizatora imprezy.

Zadbanie o bezpieczeństwo uczestników pokazu sztucznych ogni jest rzeczą priorytetową. Istnieją pewne zasady, których w tym celu należy bezwzględnie się trzymać. Między innymi, nie wolno odpalać petard w pobliżu samochodów, stacji benzynowych oraz wszelkich zbiorników z łatwopalnymi płynami i gazami. Zabronione jest także ich odpalanie na balkonach i w zamkniętych pomieszczeniach – wylicza nasz rozmówca, reprezentujący Hurtownię AS.

Bardzo istotne jest bezpieczeństwo osób, które odpalają fajerwerki. Muszą one zachować bezpieczną odległość od wznieconego materiału (co najmniej 25 metrów).

Jak wyglądają pokazy fajerwerków na imprezach masowych?

Przeprowadzane przez Hurtownię AS pokazy fajerwerków na imprezach masowych to niezapomniane widowisko, przygotowane przez prawdziwych specjalistów. Przygotowywane przez nich pokazy to prawdzie świetlne spektakle, które mogą uświetnić każde większe wydarzenie, takie jak koncert czy lokalne święta.

Pokazy sztucznych ogni są idealną rozrywką, która spodoba się zarówno dorosłym, jak i dzieciom – wszyscy na pewno będą zachwycone fajerwerkowym show. Taki pokaz może być zarówno główną atrakcją wydarzenia, jak i dodatkową rozrywką, która je uświetni. To, w jaki sposób będzie on wyglądać w dużej mierze zależy od upodobań klienta. Warto jednak zaufać specjalistom, którzy takimi pokazami zajmują się nie od dziś i pozwolić im popuścić wodzę fantazji. Możemy zagwarantować, że z finalnego efektu tej współpracy będziecie w pełni zadowoleni.

Dotychczasowe realizacje Hurtowni AS

Hurtownia AS, w której w korzystnych cenach można zakupić sztuczne ognie, specjalizuje się także w przeprowadzaniu pokazów fajerwerków. W swoim portfolio ma oprawę takich imprez, jak Sylwester miejski w Gorzowie Wielkopolskim, Grand Prix Gorzów 2013,  czy Światełko do nieba w Gorzowie Wielkopolskim.

Materiał partnera