Gniazdka i łączniki

Gniazdka i łączniki Simon – przegląd rozwiązań

Kontakt-Simon jest czołowym polskim producentem i dystrybutorem osprzętu elektroinstalacyjnego oraz systemów rozprowadzania energii elektrycznej. Siedziba tego działającego niemal od 100 lat przedsiębiorstwa znajduje się w Czechowicach-Dziedzicach. Oferta firmy obejmuje kilkanaście serii osprzętu gniazdek i łączników przeznaczonych dla klientów o zróżnicowanych wymaganiach i upodobaniach.

Simon 10 – ekonomia i minimalizm

Simon 10 to seria modułowa gniazdek i łączników wyróżniająca się niską ceną oraz minimalistycznym designem. Dostępna jest w dwóch kolorach, białym oraz kremowym, dzięki czemu sprawdzi się idealnie w przypadku inwestycji, na których nie ma konieczności zastosowania zróżnicowanej kolorystyki. Serię wyróżnia wyprodukowany z wysokiej jakości tworzywa, nieprzewodzący prądu mostek, gwarantujący nie tylko trwałość i elastyczność, ale również bezpieczeństwo w trakcie prac montażowych. Do innych zalet serii Simon 10 zaliczyć można możliwość zdjęcia ramki bez konieczności demontażu pokrywy lub klawisza, wzmocnione mocowanie przewodów elektrycznych oraz czterostopniowe zatrzaski.

Simon 54 – natura i nowoczesność

Simon 54 to trzy serie osprzętu elektroinstalacyjnego. Linia Simon 54 Premium charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, niezawodnością oraz prostotą montażu. Dzięki szerokiemu wyborowi kolorów ramek i klawiszy możliwe jest stworzenie aż 66 zestawień kolorystycznych. Seria Simon 54 Nature została zainspirowana naturą. Dzięki ramkom wykonanym z jednego z czterech materiałów – drewna, szkła, metalu lub betonu – oraz niestandardowemu kształtowi osprzęt z tej linii komponuje się idealnie z wystrojem wnętrza. Simon 54 Touch to z kolei seria nowoczesnych łączników dotykowych. Produkty z tej linii wykonane są ze szkła znanego z serii Simon 54 Nature, skrywając wewnątrz elektroniczne sterowniki. Linia Simon 54 Touch pozwala łączyć tradycyjne łączniki i gniazdka Simon z nowoczesnymi przełącznikami dotykowymi.

Simon Basic – klasyka i funkcjonalność

Gniazda i łączniki z serii Simon Basic to najbardziej klasyczny osprzęt elektroinstalacyjny w katalogu firmy. Funkcjonalna seria Simon Basic Standard, która jest dostępna w kilku tradycyjnych zestawieniach kolorystycznych, może zostać bez problemu wkomponowana w każdy wystrój wnętrza – zarówno jeśli chodzi o mieszkanie, jak i lokal czy biuro. Nowocześniejsza seria Simon Basic Neos, która występuje w aż 15 kolorach tworzących 4 linie kolorystyczne – klasyczną, metaliczną, dekoracyjną oraz tęczową – pasuje do innych znanych od lat rozwiązań Simon.

Inne serie osprzętu elektroinstalacyjnego marki Simon

Oprócz przybliżonych powyżej serii w katalogu firmy Kontakt-Simon znajduje się jeszcze kilka innych linii osprzętu elektroinstalacyjnego. To chociażby seria Simon 82 Nature z ramkami wykonanymi z drewna, stopów metali i szkła, Simon 82 Detail o unikalnym kształcie podstawy sprawiającym wrażenie „wychodzenia ze ściany”, a także elegancka i praktyczna seria Simon 15. Ponadto firma oferuje linię Aquarius o stopniu ochrony IP54, która nadaje się idealnie do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności powietrza oraz na zewnątrz.

Duży wybór osprzętu elektroinstalacyjnego marki Simon znajdziesz w sklepie internetowym e-lektryczne.pl. Możesz wybierać spośród kilkuset gniazdek i łączników w wielu wariantach wzorniczych i kolorystycznych. Sklep gwarantuje szybką wysyłkę na terenie całej Polski.

Materiał partnera