Piwa butelkowe

Gdzie najlepiej szukać nowych smaków piw?

Piwa smakowe już od kilku lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród polskich koneserów. Różne smaki piw uwielbiają nie tylko kobiety, ale również mężczyźni, którzy doceniają ich orzeźwiający i nietypowy smak. Niestety w popularnych sklepach stacjonarnych w większości przypadków mamy ograniczony wybór do piw cytrusowych czy jabłkowych, które z pewnością każdy z nas już próbował. Sprawdźmy, gdzie można kupić nowe smaki piw regionalnych i jakie warto wybrać!

Smakowe piwa regionalne – gdzie można je kupić?

Piwa dostępne w sklepach stacjonarnych to w głównej mierze trunki, które są produkowane na masową skalę. Z tego powodu coraz więcej osób pragnących spróbować nowych smaków piw stawia na piwa regionalne, których produkcja opiera się na tradycyjnej recepturze. Tego typu trunków, m.in. z browaru regionalnego piwa Pilsvar warto szukać zarówno w większych marketach, takich jak Kaufland, jak i w małych lokalnych sklepach specjalistycznych. Można je także dostać bezpośrednio w stacjonarnych sklepach browarów.

Piwa naturalne w porównaniu do tych dostępnych w asortymencie popularnych sklepów przede wszystkim charakteryzują się o wiele większym wyborem smaków. Dzięki temu każdy ma szansę dopasować smak do własnych preferencji, a tym samym znaleźć swoje ulubione piwo regionalne. Co więcej, trunki regionalne produkowane są wyłącznie na bazie naturalnych składników, co sprawia, że otrzymany produkt jest jak najwyższej jakości.

Jakie smaki piw regionalnych warto spróbować?

Zarówno dla pań, jak i dla panów degustację warto rozpocząć od piwa Pilsvar Miód-Malina. Napój z sądeckiego miodu oraz soku z dojrzałych malin w głównej mierze wyróżnia się słodkim smakiem przełamanym lekką goryczką. Dla kobiet lubiących nieco słodsze smaki dobrym wyborem będzie także Pilsvar Trzcinowe słodowe, w którym wyczuwalne są wyraziste, a zarazem naturalne składniki. Z kolei dla panów doskonale sprawdzi się Pilsvar Miodowy z dodatkiem miodu gryczanego, polskich chmieli oraz krystalicznej górskiej wody źródlanej.

Jeśli jednak pragniemy spróbować nietypowego i z całą pewnością niespotykanego w sieciówkach piwa, warto postawić na Pilsvar Aloes&Curaco. Aromatyczna kompozycja niefiltrowanego smakowego piwa regionalnego z sokiem z aloesu oraz Curaco bez wątpienia zapadnie w gust nie tylko kobietom, ale również mężczyznom. W połączeniu z limonką przyniesie przyjemne ukojenie oraz orzeźwienie w letnie, upalne dni.

Materiał partnera