torba papierowa

Ekologiczne torebki i woreczki do pakowania i magazynowania

Coraz więcej przedsiębiorców korzysta z ekologicznych alternatyw tradycyjnych opakowań. I nie są to tylko papierowe opakowania, ale także foliowe z recyklingu. RAJA oferuje szeroki wybór ekologicznych toreb i woreczków do różnych zastosowań.

Wiadomo, że opakowania papierowe, w tym papierowe woreczki do pakowania są ekologiczne. Ale foliowe? Okazuje się, że także opakowania foliowe mogą być ekologiczne. Folię z tworzyw sztucznych przetwarza się na regranulat, który ponownie wykorzystuje się do produkcji folii. Z odzyskanych tworzyw sztucznych wytwarza się m.in.: worki na śmieci, woreczki do pakowania, folie przemysłowe, meble ogrodowe, donice, pudełka.

Ekologiczne foliowe woreczki do pakowania

Ekologiczne foliowe woreczki do magazynowania i pakowania wytwarza się z recyklingowalnych tworzyw sztucznych. W ofercie RAJA znaleźć można różne rodzaje tego typu woreczków.

Worki foliowe z recyklingu o grubości 100 mikronów są bardzo wytrzymałe, dopuszczone do kontaktu z żywnością. Zabezpieczają zawartość przed kurzem. Równie praktyczne są woreczki o grubości 50 mikronów – wykonane z polietylenu o niskiej gęstości. Dostępne są także woreczki strunowe 60 mikronów wykonane w 50% z recyklingowalnych materiałów. Mają praktyczne otwieranie i zamykanie oraz są wyposażone w otwór do zawieszania. Są dopuszczone do kontaktu z żywnością. Praktyczne są też woreczki wykonane z folii bąbelkowej 70 mikronów w 50% z recyklingu z taśmą samoprzylepną. Chronią zawartość przed wstrząsami. Do przechowywania i ochrony produktów o różnych gabarytach służyć mogą woreczki z zakładkami bocznymi wykonane w 100% z recyklingu. Są mocne (100 mikronów). W ofercie sklepu znajdują się także woreczki do pakowania z samoprzylepnym zamknięciem w 75% z recyklingu. Są bardzo mocne i praktyczne – wyposażone w otwór wentylacyjny zapobiegający zatrzymywaniu się powietrza w środku.

Ekologiczne torebki i worki papierowe

RAJA oferuje szeroki wybór papierowych worków i toreb. Duże papierowe worki służą do przechowywania produktów o duże objętości, takich jak np. granulaty, odpady roślinne, sypkie substancje. Są odporne na przedarcia i przebicia oraz mają wzmocnione rozszerzane dno. Są także odporne na wilgoć. Dostępne są również worki papierowe na zakupy – pojemne dzięki bocznym zakładkom, mocne, odporne na przedarcia – mają wzmocniony spód. Do kontaktu z żywnością nadają się natomiast worki z zakładkami bocznymi i z klapką z otworem umożliwiającą łatwe otwieranie. Do pakowania najlepsze są worki papierowe wykonane z „półrozciągliwego” papieru Kraft. Ułatwiają pakowanie, gdyż trzymają się w pionie dzięki płaskiemu dnu i bocznym zakładkom. W ofercie dostępne są też białe worki papierowe – bardziej eleganckie niż brązowe – można w nie pakować prezenty oraz worki papierowe przezroczyste. Są wykonane z półprzezroczystego papieru pelurowego, dzięki temu możliwe jest skanowanie kodów kreskowych bez wyjmowania zawartości. Z kolei ekologiczne torebki maxi wykonane z gładkiego papieru Kraft są bardzo pojemne (zakładki boczne) i stabilne, mają skręcane uchwyty do łatwiejszego przenoszenia.

Szeroki wybór woreczków do pakowania i ekologicznych torebek można znaleźć w sklepie: https://www.rajapack.pl/torby-worki-woreczki/worki-torby-ekologiczne_C1380.html

Materiał partnera