targi

Dlaczego warto zorganizować targi na stadionie?

Organizacja różnego rodzaju wydarzeń to nie lada wyzwanie, zarówno pod kątem biznesowym, logistycznym, jak i reklamowym. Wyjątkowym rodzajem wydarzeń są targi tematyczne, które w ostatnich latach cieszą się ogromną popularnością, zarówno wśród wystawców, jak i odwiedzających. Jednym z czynników, który bezpośrednio odpowiada za powodzenie targów jest wybór lokalizacji, w której mają się one odbyć. Przyjrzyjmy się, dlaczego warto zorganizować targi tematyczne na stadionie?

Odpowiednia przestrzeń

Targi biznesowe, niezależne od tematyki, z gruntu są wydarzeniami o sporym rozmachu. Organizacja takiego wydarzenia to niemałe wyzwanie, ponieważ po stronie organizatora jest pozyskanie odpowiedniej liczby wystawców i zainteresowanie wydarzeniem jak największej ilości ludzi. Z tego też powodu niezwykle istotnym czynnikiem decydującym o powodzeniu targów jest wybór lokalizacji. Stadion piłkarski, taki jak np. stadion w Białymstoku wydaje się być w tym względzie miejscem idealnym. Nowoczesne przestrzenie, jakimi mogą pochwalić się stadiony, oferują komfortową powierzchnię, której finalną wielkość organizatorzy mogą dostosować pod konkretne targi. We wspomnianej lokalizacji organizatorzy mogą wynająć powierzchnię od 500 aż do 9 tys. metrów kwadratowych. Jak więc widać, można w takiej lokalizacji zorganizować zarówno mniejsze, jak i ogromne targi biznesowe czy konsumenckie, na które przybędą ludzie z całego kraju, a nawet z zagranicy.

Doskonała lokalizacja, parking i wsparcie merytoryczne

Trudno wyobrazić sobie branżowe wydarzenie zorganizowane w miejscu, do którego ciężko jest dotrzeć. Dlatego też doskonale położony stadion będzie lokalizacją idealną. Organizując spore wydarzenie należy wziąć pod uwagę, że zarówno wystawcy, jak i odwiedzający targi mogą przybyć na wydarzenie różnymi środkami transportu. Miejsce targowe powinno być więc tak zlokalizowane, aby można było śmiało przybyć tam zarówno samochodem, jak i miejskim transportem. Nie bez znaczenia jest też odpowiednia liczba miejsc parkingowych, na których swobodnie zaparkują zarówno samochody, jak i chociażby autobusy przywożące na wydarzenie zorganizowane grupy. Sama lokalizacja targów, jak i parking, powinny być również dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wspomniana już powyżej lokalizacja spełnia te wszystkie wymagania i oferuje ogromną powierzchnię parkingową, wynoszącą 25 tys. metrów kwadratowych, co daje 950 miejsc. Wybierając miejsce do organizacji targów warto wziąć też pod uwagę wsparcie, jakie oferują doświadczeni pracownicy danego obiektu. Znacznie ułatwi to organizację wydarzenia i prowadzenie już w jego trakcie.

Materiał partnera