zabiegi manicure

Dlaczego warto zdecydować się na manicure hybrydowy?

Zwykło się mówić, ze zadbane dłonie są wizytówką kobiety. Zatem nic dziwnego, że manicure hybrydowy od lat zdobywa serca wielu osób! Jest to bowiem rewolucyjna metoda stylizacji paznokci, która zapewnia długotrwały i zachwycający efekt – poprawnie wykonana stylizacja utrzymuje na płytce paznokcia się nawet do trzech tygodni! W poniższym artykule wyjaśniamy, jakie są największe zalety hybryd.

Nie masz czasu? Postaw na hybrydy!

Lubisz mieć zadbane paznokcie, ale zawsze brakuje Ci czasu na wykonanie stylizacji? Zdecyduj się na manicure hybrydowy, a na pewno nie pożałujesz. Ta nowoczesna metoda została stworzona z myślą o zabieganych osobach, którym zależy na długotrwałym i pięknym efekcie – tego z pewnością nie dadzą tradycyjne lakiery. Hybryda jest doceniana przez miliony osób na całym świecie – głównie za niewiarygodną trwałość i zachwycający połysk!

Manicure hybrydowy – co to za metoda?

Metoda ta nie jest szczególnie skomplikowana, ponieważ samo wykonywanie stylizacji hybrydowej przypomina tradycyjny sposób robienia manicure, a także pedicure. Sekret trwałości paznokci pomalowanych hybrydą tkwi w tym, że każda z warstw lakieru zostaje utwardzana w specjalnej lampie LED lub UV. Warto także wiedzieć o tym, że po wykonaniu manicure hybrydowego nie trzeba czekać, aż lakier wyschnie – paznokcie są suche zaraz po prawidłowym utwardzeniu w lampie. Jak tłumaczy nasza rozmówczyni, specjalistka kosmetologii pracująca w salonie Charisma Beauty Cilnic:

Manicure hybrydowy ma szereg zalet, dlatego nic dziwnego, że tak wiele klientek się decyduje na tę stylizację. To oszczędność czasu i pieniędzy oraz gwarancja tego, że paznokcie będą świetnie się prezentować przez 2 a nawet 3 tygodnie – w zależności od rodzaju płytki. Poza tym poprawnie wykonana hybryda doskonale zabezpiecza płytkę paznokcia – lakier tworzy bowiem warstwę ochronną, co dla osób o kruchych i łamliwych paznokciach jest wybawieniem.

Zalety manicure hybrydowego

Manicure hybrydowy nie zyskałby na tak ogromnej popularności, gdyby nie ogromne zalety tej nowoczesnej metody. Poprawnie wykonana stylizacja to nie tylko wygoda i komfort posiadania idealnie wykonanej i błyszczącej stylizacji. To również niezwykle szybka i zarazem bezpieczna aplikacja – jej wykonanie zajmuje maksymalnie półtorej godziny. Poza tym, do wyboru jest ogrom kolorów i metod zdobienia – można bowiem zdecydować się na przeróżne zachwycające efekty możliwe do uzyskania za sprawą efektownych wzorów a nawet ozdób z cyrkonii.

Lepiej w domu czy w salonie?

Choć w sieci można znaleźć wiele zestawów do wykonania samodzielnej stylizacji hybrydowej, lepiej zaufać doświadczeniu i wiedzy specjalistów. Warto wiedzieć o tym, że niepoprawnie i niechlujnie wykonany manicure może osłabić, a nawet zniszczyć płytkę paznokcia. Nieumiejętnie zdjęta hybryda to więcej szkód niż korzyści, a zalane skórki podczas wykonywania manicure w domu sprawią, że lakier po krótkim czasie odpadnie z paznokcia. Jeśli nie ma się odpowiedniej wiedzy, lepiej zaufać osobom, które zawodowo zajmują się wykonywaniem zabiegów manicure i pedicure. Wizyta w zaufanym i sprawdzonym salonie to niewielki wydatek zazwyczaj jest to kilkadziesiąt złotych, ale i gwarancja poprawnie wykonanego zabiegu, który będzie zachwycać przez długi czas. Nowoczesne salony oferują swoim klientom wsparcie podczas wykonywania stylizacji – od odpowiedniego przygotowania płytki paznokcia i skórek, po wykonanie wymarzonej stylizacji. Lepiej zatem zaufać specjalistom niż później szukać ratunku dla uszkodzonej płytki paznokcia.

Materiał partnera