Dlaczego warto wypożyczać meble eventowe?

Organizowanie imprez i uroczystości to zadanie wymagające umiejętności organizacyjnych. Przede wszystkim musimy zadbać o komfort zaproszonych gości. Za ich wygodę w głównej mierze odpowiadają sala i jej wyposażenie. Najlepszym rozwiązaniem jest wynajem lokalu bez mebli i sprzętu eventowego. Dlaczego? Sprzęt gastronomiczno-eventowy potrzebny do zorganizowania wymarzonego przyjęcia można wynająć! Jakie są zalety takiego rozwiązania?

Szeroka oferta mebli eventowych w atrakcyjnej cenie

Wynajem mebli eventowych staje się coraz bardziej popularną usługą. Wynajmujemy sprzęty i meble na różnego rodzaju szkolenia, eventy, festyny, wesela, a nawet domowe urodziny i imieniny, wybierając spośród bogatej oferty wypożyczalni gastronomiczno-eventowych. W katalogu wypożyczalni znajdziemy wszystko, czego potrzebujemy, w tym:

  • stoły i stoliki w różnych rozmiarach, kształtach i wersjach kolorystycznych, również stoły do kawiarni, stoły egzaminacyjne oraz stoły koktajlowe,
  • krzesła i hokery, m.in. krzesła konferencyjne, krzesła składane i krzesła nietypowe, takie jak tron Mikołaja,
  • bary mobilne z podświetleniem,
  • coolery mobilne do chłodzenia butelek z alkoholami i napojami,
  • zestawy glamour, złożone z pikowanych ławek i foteli, na najbardziej eleganckie wydarzenia.

Z oferty mogą korzystać osoby indywidualne, firmy cateringowe, agencje eventowe i każdy, kto chce wypożyczyć sprzęt gastronomiczny na imprezę lub event biznesowy.

Prosty proces wynajmu mebli eventowych

Wynajem mebli eventowych jest bardzo prosty! To drugi powód, dla którego warto skorzystać z oferty wypożyczalni. Najemcą może być każdy, kto zaakceptuje regulamin wybranej firmy i złoży oraz potwierdzi zamówienie. Wybieramy z katalogu wszystko, co jest niezbędne do organizacji przyjęcia. Jeżeli sprzęt nie jest dostępny, możemy zdecydować się na zaproponowany przez wypożyczalnię zamiennik.

Przy odbiorze sprzętu należy sprawdzić jego stan techniczny i podpisać dokument wypożyczenia. Jesteśmy zobowiązani do zwrotu wypożyczonych sprzętów we wskazanym w umowie terminie, w takim stanie technicznym jak w dniu wypożyczenia. Firma może pobrać dodatkowe opłaty za usługę transportu – dodaje nasz rozmówca z wypożyczalni Gastro4rent.

Konkurencyjne ceny wypożyczalni sprzętu gastronomiczno-eventowego

Zaletą wypożyczania mebli eventowych jest również atrakcyjna cena wynajmu. Nie kupujemy ich, tylko wypożyczamy na kilka godzin lub dni, zyskując najlepszy stosunek jakości do ceny. Meble są ładne i funkcjonalne, i doskonale sprawdzają się przy różnego rodzaju imprezach i uroczystościach.

Nie musimy szukać miejsca do ich przechowywania. Po skończonym przyjęciu oddajemy sprzęt. Podczas organizacji następnego wydarzenia, ponownie korzystamy z oferty wypożyczalni i w pożądany sposób meblujemy salę.

Materiał partnera