Nadruk na plecaku

Czy plecak to dobre miejsce na umieszczenie logo firmy?

Każda firma chce się wyróżniać, dlatego inwestuje w gadżety i odzież z własnym nadrukiem. Obrandowane ubrania wzbudzają zaufanie wśród potencjalnych Klientów oraz utrwalają wizerunek firmy w ich świadomości. Nadruki najczęściej umieszczane są na długopisach, kubkach, bluzach, koszulkach i torbach.  Dużą popularnością cieszą się również plecaki z logo firmy. Podpowiadamy, dlaczego plecak to dobre miejsce na umieszczenie nadruku!

Plecak worek z logo firmy jako element budowania marki

Plecaki worki zyskały bardzo dużą popularność w Polsce. Ich zaletą jest pakowność i praktyczność, mimo niewielkich rozmiarów oraz wagi. Łatwo utrzymać je w czystości – po wypraniu plecak wygląda jak nowy, co sprawia, że można się nimi cieszyć długi czas. Sprawdzi się zarówno w szkole, pracy, na spotkaniu z przyjaciółmi, wycieczce, czy na zakupach w galerii handlowej. Plecak worek nie posiada sztywnej konstrukcji, dlatego jest wygodny w noszeniu. Po wypakowaniu z niego rzeczy bardzo łatwo jest go przechować.

Takie plecaki z logo firmy wręczone pracownikom lub Klientom to wiele korzyści dla przedsiębiorcy. Klienci i pracownicy korzystający z plecaka z logotypem stają się żywą reklamą firmy, gdyż codziennie prezentują logotyp danej marki na noszonym przez siebie plecaku.

Zarówno plecaki bawełniane, jak i poliestrowe można łatwo barwić, dzięki wykorzystaniu techniki sitodruku, co pozwala nanieść na nie dowolny napis lub grafikę, np. logo firmy. Dzięki temu szybko zwrócisz uwagę potencjalnych Klientów i utrwalisz wizerunek firmy w ich świadomości.

Torba bawełniana dobrą alternatywą dla plecaka!

W ostatnich latach bardzo modne stały się ekologiczne torby wielorazowego użytku. Są nie tylko bardzo praktyczne i niezastąpione podczas nieplanowanych zakupów czy wyjazdu na wakacje, ale też podatne na wykonywanie na nich nadruków.

Właściciele firm doskonale zdają sobie sprawę, jak wielką moc mają różnego rodzaju gadżety reklamowe. Obdarowując nimi swoich klientów, zyskują wiele korzyści. Zarówno plecaki, jak i bawełniane torby są chętnie wykorzystywane w celach promocyjnych czy wizerunkowych przez firmy działające w różnych branżach – dowiadujemy się w rozmowie z pracownikiem z firmy Nasze Nadruki.

Zamówienie tego typu gadżetów jest stosunkowo małym wydatkiem dla firmy, lecz przynoszącym sporo zarówno wymiernych, jak i niewymiernych zysków. Warto zatem pomyśleć nad ciekawym projektem i mieć tego typu gadżet w biurowych zapasach.

Materiał partnera