dekoracje ślubne

Czy lepiej kupić, czy wypożyczyć dekoracje ślubne i weselne?

Organizacja wesela to duże przedsięwzięcie, ale też spore koszty. W tak wyjątkowym dniu Młoda Para chce poczuć się wyjątkowo. Zapewniają to między innymi efektowne dekoracje, które wpływają na samopoczucie nowożeńców i gości. Poza tym pięknie prezentują się na zdjęciach. Ale czy rzeczywiście trzeba je samodzielnie kupować? A może lepiej zdecydować się na wypożyczenie?

O jakie dekoracje ślubne warto zadbać?

Przede wszystkim warto zastanowić się nad tym, jakie w ogóle dekoracje ślubne pojawiają się dziś na salach weselnych. Wśród popularnych rozwiązań znajdują się między innymi:

  • napisy „MIŁOŚĆ”/„LOVE” (w wersji LED, drewnianej),
  • pudełka na koperty,
  • wieszaki ślubne na suknię i garnitur,
  • podtalerze,
  • serwetki,
  • świeczniki,
  • duże tablice informacyjne (np. z listą stołów lub z menu).

Oczywiście to tylko przykładowa lista dekoracji na ślub. Możliwości jest znacznie więcej, a jedyne, co ogranicza Młodą Parę, to ich fantazja. No i oczywiście budżet, ale skoro o pieniądzach mowa, to warto zastanowić się nad najbardziej opłacalnym rozwiązaniem. Jednym z nich jest skorzystanie z oferty takich sklepów jak Wesellove Dekoracje Ślubne.

To miejsce, w którym można zarówno kupić, jak i wypożyczyć produkty na ślub i wesele. Na jaką opcję się zdecydować? Rozważ wszelkie „za” i „przeciw”.

Dekoracje na ślub – wypożyczyć czy kupić?

Wiele par decyduje się samodzielnie przystroić salę weselną. To wiąże się, rzecz jasna, z wydatkiem w postaci zakupienia różnych okolicznościowych „gadżetów”. Choćby takich, które zostały wymienione wyżej. To spory koszt, zwłaszcza gdy dobiera się nowe, a nie używane, przedmioty.  

Nic zatem dziwnego, że coraz więcej osób rozważa skorzystanie z oferty wypożyczalni dekoracji ślubnych. Sumarycznie płaci się często o połowę mniej w porównaniu z zakupem tych samych przedmiotów. Plusem takiego rozwiązania jest też to, że wiele ozdób można od razu zamówić w jednym miejscu. To spora oszczędność czasu.

Czy wypożyczanie dekoracji weselnych się opłaca?

Argumentem przeciw wypożyczaniu dekoracji ślubnych jest to, że po weselu nie można ich odsprzedać i odzyskać pieniędzy. Czy jednak faktycznie to aż taki minus?

Niekiedy mniej popularne przedmioty potrafią zalegać w piwnicy czy w szafie przez długie miesiące. Poza tym przecież nie wszystko opłaca się sprzedawać, zwłaszcza gdy mowa o drobnych przedmiotach.

Z drugiej strony zakupione dekoracje weselne, zwłaszcza te personalizowane, mogą być fantastyczną pamiątką. Dla wielu Młodych Par to kluczowa kwestia, która przemawia za ich kupowaniem.

Materiał partnera