stojaki na rowery

Bezpieczne i funkcjonalne stojaki na rowery

Prowadzisz restaurację albo inną działalność gastronomiczną? A może jesteś właścicielem sklepu? Jeśli twoja działalność łączy się z przyjmowaniem klientów, zamontuj przed wejściem do budynku… stojak na rowery! Sprawdź, dlaczego warto „iść z duchem czasu” i wychodzić naprzeciw potrzeb klientów oraz jakie bezpieczne i funkcjonalne stojaki na rowery mamy w naszej ofercie.

Dlaczego warto zainwestować w stojak na rowery?

W okresach wiosenno-letnich, a także wczesno jesiennych, rower staje się coraz bardziej popularnym środkiem transportu. Zrezygnowanie z komunikacji zbiorowej na rzecz dwóch kółek wiąże się z dbaniem o środowisko, a także sprzyja zdrowiu i rekreacji. Wielu cyklistów skarży się jednak na brak możliwości pozostawienia roweru w bezpiecznym miejscu w czasie zakupów, pobytu w restauracji lub załatwiania osobistych spraw. Podczas gdy miasta inwestują w nowe ścieżki rowerowe, problemem często jest brak stojaków. Dlatego warto postawić go przed swoim sklepem, restauracją lub punktem usługowym.

Po pierwsze, wpłynie on na większą ilość zadowolonych klientów, którzy chętniej będą odwiedzać twój sklep lub punkt gastronomiczny, wiedząc, że mogą spokojnie w jego pobliżu zostawić swój rower. Ponadto, montując stojak na rowery wysyłasz czytelny i jasny sygnał, że dbasz o środowisko i troszczysz się o wszystkich klientów, także tych, poruszających się po mieście rowerami. Dzięki bezpiecznemu i funkcjonalnemu stojakowi na rowery powiększysz zatem grono swoich klientów.

Jakie stojaki na rowery oferujemy?

Firma WaMAR oferuje bezpieczne, funkcjonalne, praktyczne oraz estetyczne stojaki na rowery, wyprodukowane z cynkowanej stali, zabezpieczającej konstrukcję przed korozją. Stojak może zostać pomalowany na dowolny kolor z palety RAL, a także rozbudowany do aż dwudziestu stanowisk. Oferowane przez nas stojaki podtrzymują rower w pionie, który można przypiąć za ramę. Nasze produkty cechuje ponadto prosty montaż za pomocą śrub. Posiadamy modele z możliwością jednostronnego lub obustronnego parkowania, a także z możliwością rozbudowania do ośmiu stanowisk. Poszczególne modele różnią się także kształtem rurek, od klasycznych, prostych lub okrągłych, po fantazyjnie wygięte. Oferowane przez nas estetyczne i bezpieczne stojaki na rowery mogą być montowane do podłoża lub do ściany. Posiadają także możliwość regulowania kąta ustawienia, co jest niezwykle pomocne przy ograniczeniach miejscowych  Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Materiał partnera