mężczyźni na imprezie

Śmieszne akcesoria i gadżety na wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski to czas nieskrępowanej dobrej zabawy. Do podkręcenia dobrego nastroju, symbolicznego pożegnania i wykonania niezapomnianych zdjęć przydadzą się śmieszne akcesoria i gadżety. Dzięki nim każdy w barze lub klubie będzie wiedział, który z grupy mężczyzn wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. A przyszły pan młody będzie miał pamiątkę, która będzie przypominała o tym wyjątkowym wieczorze.

Skazany na miłość, wierność i uczciwość małżeńską… czyli imprezowy krawat na gumce

Wielu panom krawat kojarzy się ze zniewoleniem, a na pewno z niewygodą. Dla wspólników wieczoru kawalerskiego tak z pewnością kojarzy się również małżeństwo… Dlatego na pierwszym miejscu wśród śmiesznych akcesoriów i gadżetów znajdziemy krawat. Na gumce, aby za bardzo nie przeszkadzał przyszłemu panu młodemu w zabawie. Po zakończonej imprezie można schować go głęboko w szafie lub powiesić w widocznym miejscu jako ozdobę – może obok szarfy, którą na swój wieczór panieński otrzymała panna młoda?

„Dzień sądu”, „Game over”, „Ostatni smak wolności” – krawaty oraz inne akcesoria z tymi i innymi napisami znajdziemy w ofercie producenta artykułów dekoracyjnych AARON. A jeśli nic nie wpadnie nam w oko, z powodzeniem będziemy mogli zamówić gadżet z własnym wzorem i napisem.

Kierownik imprezy w odpowiednim t-shircie

Wieczór kawalerski wymaga odpowiedniego stroju. Jaki sprawdzi się najlepiej? Wygodne jeansy lub spodnie, w których będzie można przetańczyć całą noc, sportowe buty, których nie będzie szkoda nawet jeśli nogi się nam trochę poplączą oraz oczywiście t-shirt. Jednak nie byle jaki – idealny na tę okazję będzie czarny t-shirt z napisem „kierownik imprezy”. Wystarczy jeden rzut oka, aby wiedzieć, który z grupy panów dzisiaj rządzi! To koszulka idealna również na inne okazje, w których to pan młody będzie w centrum zainteresowania, na przykład urodziny. Podobnie jak krawat, koszulka będzie doskonale wyglądała na zdjęciach. Nie będzie wówczas wątpliwości, jaka impreza została uwieczniona.

Koszulka z napisem „Tradycyjny wieczór kawalerski” lub „Kawalerskie – rodzina i przyjaciele łączą się w bólu” nie będą tak uniwersalne, jednak z pewnością rozbawią przyszłego pana młodego oraz innych uczestników imprezy. Jeżeli koszulka przetrwa tę szaloną noc, będzie można przekazać ją kolejnemu nieszczęśnikowi, którego będzie czekał „Game over”.

Dyplom z życzeniami… lub wyrazami współczucia

Oczywiście wyrazy współczucia z okazji zawarcia związku małżeńskiego to żart, a ostatnie pożegnanie jest symbolicznym przejściem do nowego (jakże wspaniałego) życia. Podobnie jak dyplom, na którym mogą znaleźć się słowa o zakuciu w kajdany, bacie nad głową oraz końcu wolności… Zabawny dyplom można powiesić na ścianie i z każdym spojrzeniem przypominać sobie o szaleństwach kawalerskiej nocy. Dyplom można potraktować również jako kartkę, na której życzenia oraz podpisy złożą uczestnicy imprezy.

Poduszka, która utuli do snu

Bywa i tak – zbyt dużo alkoholu i wrażeń, więc przyszłego pana młodego dopada niemoc. Wówczas z pomocą przyjdzie poduszka, którą będzie można położyć mu pod głowę. Niezależnie od jej przygód z pewnością nic jej nie będzie. Trwały nadruk wykonany techniką sitodruku lub metodą sublimacji spokojnie zniesie pranie. A pan młody będzie mógł przytulić się do kawalerskiej poduszki zawsze wtedy, kiedy będzie tego potrzebował.

Materiał partnera