kartka slubna na zamowienie recznie wykonana

Kartka ślubna na zamówienie – bądź oryginalna

Planując ślubny prezent dla naszej rodziny bądź przyjaciół, nierzadko mamy ogromny dylemat pomiędzy rozmaitymi wersjami upominku. Niezdecydowanie to dotyczy między innymi kartki ślubnej, która zostanie wręczona nowożeńcom. W ostatnich latach na popularności zyskują kartki ślubne na zamówienie – z wyjątkowymi zdobieniami, w niestandardowych barwach i ze specjalnymi dedykacjami.

Dlaczego wygląd kartki ślubnej ma jakiekolwiek znaczenie?

Jeśli ktoś nie do końca wie, dlaczego warto wybrać kartkę ślubną na zamówienie, odrzucając tym samym pomysł o zakupie gotowej kartki w sklepie, mówię mu, że taka kartka jest specjalnym wyrobem artystycznym. Jak wiadomo, rękodzieło jest dzisiaj w cenie – i nie chodzi w tym zdaniu o koszt danej rzeczy, ale raczej o docenianie jej przez klientów. Warto wybierać prezenty, które są wyjątkowe, osoby nimi obdarowywane na pewno docenią taki gest

 – radzi ekspert z firmy Paper Card.

Głównym argumentem przemawiającym za zakupem kartki ślubnej na zamówienie jest fakt, że może być ona maksymalnie spersonalizowana. Na gotowych kartkach ślubnych zazwyczaj widnieją gotowe życzenia dla pary młodej, a tuż pod nimi znajduje się niewielki obszar kartki wydzielony na podpisanie się. Taki prezent z pewnością nie zostanie zapamiętany przez osoby nim obdarowane. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest obmyślenie własnych życzeń i polecenie profesjonalistom nadrukowania ich na specjalnie przygotowanej kartce ślubnej.

Należy też pamiętać, że każda kartka ślubna na zamówienie jest wyjątkowa, czyli niepowtarzalna. Wszystko, co sobie wymarzymy, może zostać ziszczone. Jeśli zechcemy, by nasza kartka była w kształcie obrączek, profesjonalna pracownia artystyczna z pewnością wykona takie zlecenie. Jeśli wiemy, że przyszli nowożeńcy kochają koty, możemy zamówić kartkę, w której motywem przewodnim będą właśnie te zwierzaki. Dobrze wiedzieć, że wcale nie musimy mieć pomysłu na kartkę, którą chcemy wręczyć parze młodej. Aktualnie istnieje wiele firm, które oferują kompleksowe wsparcie w zakresie tworzenia kartek okolicznościowych. Profesjonaliści zajmują się nie tylko samą realizacją zlecenia, ale także przygotowaniem planu przyszłej pracy, a w tym – wyglądem naszej kartki. Decydując się na zakup unikatowej kartki ślubnej na zamówienie, możemy być pewni, że zachwyci ona osoby nią obdarowane.

Co dokładnie zamówić?

Jeśli chcemy skorzystać z możliwości zakupu spersonalizowanej kartki ślubnej na zamówienie, warto dokładnie przemyśleć, czego tak naprawdę oczekujemy. Przede wszystkim musimy się zastanowić, czy mamy pomysł, jak taka kartka powinna wyglądać. Dobrze, gdybyśmy przemyśleli, w jakiej kolorystyce przygotowana ma zostać kartka oraz jaki będzie jej motyw wiodący. Niezwykle istotna jest też treść życzeń, które stworzone być powinny z myślą o przyszłych nowożeńcach. Musimy się zastanowić, czego tak naprawdę życzymy parze młodej i w jaki sposób chcemy to przekazać. Pamiętajmy – jeśli nie mamy pomysłu na naszą kartkę ślubną, poprośmy o pomoc profesjonalistów, którzy stworzą dla nas prawdziwe arcydzieło.

Materiał partnera