drewniana skrzynka na alkohol z grawerem

Drewniana skrzynka z grawerem jako prezent łączący estetykę i funkcjonalność

Prezenty są pakowane w rozmaite torebki, pudełka oraz papiery – tym, co je jednak łączy, jest marnotrawienie surowca. Wspomniane „akcesoria” służą tylko do włożenia, a później wyjęcia właściwego upominku (mogą zostać użyte ponownie, ale często lądują też w koszu na śmieci). Alternatywę stanowią drewniane skrzynki z grawerem, będące nieodłączną częścią „podarku”.

Grawerunek to wzór, symbole, słowa lub liczby, które zostały wyżłobione na jakimś materiale, np. metalu, kamieniu oraz drewnie. Opisaną formę „uszlachetnienia” wykorzystuje się głównie do wykonania dedykacji na prezencie dla bliskiej osoby. Podobny napis pokazuje, że odbiorca jest dla nas wyjątkowo ważny, a także jest okazją do wyrażenia swoich uczuć czy przekazania życzeń. Upominki, które są warte takiego „wykończenia”, to m.in. skrzynki z alkoholem (np. na wino), nosidła na miód i herbaciarki. Dlaczego jednak pierwsza propozycja bywa najlepsza?

Drewniane skrzynki na alkohol z grawerem – zalety 

Przedstawiany podarunek jest ciekawą formą „uświetnienia” imienin, urodzin, a nawet ślubu. Estetyczne, drewniane skrzynki (wykonywane m.in. przez firmę GRAWLAS) sprawdzają się nie tylko jako elegancki prezent, ale także dekoracja wnętrz. Opisane akcesoria mogą stać np. na półce regału czy witryny, zdobiąc zarówno całe pomieszczenie, jak i sam mebel. „Oczywiste” walory idą w parze z dedykacją, która przypomina właścicielom takiego pudełka o wydarzeniu poruszonym w grawerunku, co z kolei budzi pozytywne emocje i przywołuje wspomnienia.

Zalety wspomnianego upominku nie kończą się jednak na „zewnętrznej warstwie”, tj. estetyce – to również niezwykle praktyczne rozwiązanie na przechowywanie wina bądź innego trunku. Proponowana, drewniana skrzynka na alkohol z grawerem to bezpieczny magazyn na butelkę, która powinna zostać otwarta „w swoim czasie”, np. w rocznicę danej uroczystości. Pojemnik pozwala też utrzymać naczynie w odpowiednim półmroku, a także przenieść z jednego miejsca na inne, bez obawy o jego uszkodzenie (ścianki amortyzują ewentualne wstrząsy).

O czym pamiętać, zamawiając taką skrzynkę? 

Wybrany napis powinien swobodnie mieścić się na powierzchni „pojemnika”, aby należycie się prezentować – „ściśnięta” dedykacja może wyglądać nieefektownie. Na stronie internetowej wykonawcy (najczęściej: e-sklepu) często są propozycje grawerunków, dlatego też nie trzeba martwić się brakiem weny, jeśli nic nie przychodzi nam do głowy. Należy jednak odpowiednio wcześniej dokonać zamówienia, by wszystko przyszło na czas, co zaoszczędzi nam stresu przez ewentualne opóźnienia.

Materiał partnera