kobieta z laptopem

Doładowanie konta na prezent – jak to działa?

Doładowania konta Orange można dokonać dla siebie, ale także dla kogoś innego. Może to być miłym prezentem dla kogoś bliskiego. Jak to zrobić krok po kroku? A czy wiesz, że za doładowanie online można otrzymać dodatkowe korzyści?

Wiele osób korzysta z telefonu na kartę – jest to dobra alternatywa dla abonamentu, choć oczywiście nie dla każdego. Użytkownicy Orange na kartę mogą doładowywać sobie konto wybraną kwotą w każdym momencie – mogą zrobić to także online. Poza tym istnieje także możliwość doładowania konta komuś innemu z sieci Orange. Doładowanie konta jest naprawdę banalnie proste.

Doładowanie Orange

Jak doładować konto Orange online? Wystarczy wejść na stronę: https://doladowania.orange.pl/, wpisać swój numer telefonu oraz adres mailowy. Można zaznaczyć opcję przypomnienia o kolejnym doładowaniu. W następnym kroku należy wpisać kwotę doładowania. W Orange jest możliwość wyboru spośród 8 opcji, tj.: 5 zł, 10 zł, 25 zł, 30 zł, 40 zł, 50 zł, 100 zł oraz 200 zł. Każda kwota doładowania to określony czas przeznaczony na wykonywanie i odbieranie połączeń. Warto pamiętać, że im wyższa kwota doładowania, tym dłuższy jest czas korzystania. Ważność konta doładowanego wybraną kwotą zależy także od posiadanej taryfy (Orange Yes, Orange Free, Orange Smart, Orange One).

Następnie trzeba wybrać dogodną formę płatności – wskazać swój bank. Ostatni krok to oczekiwania na otrzymanie potwierdzenia realizacji transakcji – jest przesyłane na podany adres e-mail.

Ważna uwaga – za jednym razem można doładować więcej niż jedno konto!

Jak doładować konto Orange na prezent?

Robi się to dość podobnie. Należy podać numer telefonu osoby, której chce się doładować konto oraz adres mailowy – nie musi to być konto tej osoby, może być nasze. Darczyńca może chcieć zachować potwierdzenie realizacji transakcji dla siebie. Następnie wybiera się kwotę doładowania jw. oraz opłaca transakcję za obdarowanego. Po otrzymaniu potwierdzenia na swój e-mail osoba, której robi się prezent będzie mogła korzystać z doładowania.

Sprawdź na stronie operatora jak doładować konto w Orange na prezent: https://doladowania.orange.pl/oferta/jak-doladowac-komus-konto/.

A czy wiesz, że za doładowanie konta Orange można dostać prezent?

Orange doładowanie to nie tylko samo doładowanie. To także możliwość uzyskania dodatkowej korzyści. Jakiej? Otóż może nią być otrzymanie paczki 5 GB internetu za każde doładowanie wykonane poprzez stronę internetową. A także paczka aż 100 GB za każde doładowanie – dotyczy to osób posiadających taryfę Orange Free na kartę.

Jesteś w Orange? Doładuj konto online i ciesz się z dodatkowych korzyści!

Materiał partnera