Alkohole wysokoprocentowe idealne na prezent

Alkohole wysokoprocentowe jako prezenty to już w naszym kraju niemalże tradycja i mówimy nie tylko o prezentach ślubnych. Butelki wysokoprocentowych trunków uznajemy za podarunki uniwersalne i pożądane, ze względu na tradycje spożywania alkoholu w Polsce. Gdy nie wiemy, co kupić, brakuje nam pomysłu na oryginalny prezent, najprostszym wyjściem jest zakup alkoholu właśnie. Tylko jaki wybrać?

Przy zakupie alkoholu na prezent weźmy pod uwagę preferencje osoby obdarowywanej

Kiedy już postanowiliśmy, że z okazji urodzin, świąt lub innego cennego wydarzenia obdarujemy kogoś wysokoprocentowym alkoholem, weźmy pod uwagę preferencje tej osoby. To oczywiste, że wysokoprocentowego alkoholu nie wręczymy na przykład kobiecie w ciąży, czy abstynentowi. Jednak nie jest już takie oczywiste, że nie wszyscy lubią to samo. Jeśli na przykład nasza pierwsza myśl przy wyborze prezentu to elegancka butelka whisky, spróbujmy sobie przypomnieć, czy osoba, którą zamierzamy nią obdarować, przypadkiem nie powiedziała kiedyś, że nie lubi takiego trunku. Inna sytuacja: gdy obdarowujemy osobę, która jest koneserem rumów, nie wybierajmy dla niej wódki z założeniem, że spróbuje sobie czegoś innego.

Butelka wysokoprocentowego alkoholu dla osoby, której nie znamy

No dobrze, a co w sytuacji, gdy chcemy podarować butelkę wysokoprocentowego alkoholu osobie, której prywatnie na tyle dobrze nie znamy? Na przykład fachowcowi, któremu butelką chcemy podziękować za fenomenalnie wykonaną usługę, czy podwykonawcy za współpracę? – Na to pytanie odpowiedzieli nam specjaliści ze sklepu z alkoholami “Kredens Alkohole” ze Starachowic, który działa także jako internetowy sklep alkoholowy. Przy wyborze alkoholu dla osoby, której prywatnie nie znamy lub nie znamy jej preferencji, mamy generalnie trzy najlepsze opcje. Wybieramy alkohol, który jest bardzo popularny, stawiamy na ozdobne alkohole na prezent – nietypowe butelki z alkoholem lub coś bardziej wyszukanego – gdy pozwala na to budżet. Spróbowaliśmy znaleźć w sklepie naszych specjalistów coś, co pasuje do każdej z opcji. Wyjątkowo popularnym alkoholem wysokoprocentowym, eleganckim i w niezbyt wysokiej cenie jest whisky Jack Daniel’s, która występuje również w limitowanych edycjach z wyjątkowymi etykietami. Przykładem nietypowej butelki z alkoholem jest wódka Anestasia Vodka, która przypomina górę lodową (to trzeba zobaczyć!). A Lheraud X.O Charles VII to wyjątkowo wyszukany alkohol – koniak, który na pewno zrobi wrażenie.

Materiał partnera