modelowanie-sylwetki

W jaki sprzęt zaopatrzyć studio modelowania sylwetki?

Zgrabna sylwetka to marzenie i cel wielu osób. Dlatego kluby fitness i studia modelowania sylwetki przyciągają mnóstwo chętnych. Wypracowanie wymarzonego ciała, a wraz z nim zdrowia, kondycji i dobrego samopoczucia, będzie łatwiejsze dzięki profesjonalnemu wyposażeniu. W jaki sprzęt powinno być zaopatrzone dobre studio modelowania sylwetki? Poznaj nowoczesne rozwiązania.

Bieżnie do modelowania sylwetki

Trening cardio ma mnóstwo zalet. Podnosi wydolność, reguluje pracę serca i ciśnienie krwi. Pozwala zachować zdrowie i utrzymać dobrą kondycję. Poprawia ukrwienie całego ciała, sprawiając, że staje się jędrne, a skóra nabiera zdrowego kolorytu. Jest także sprzymierzeńcem osób zmagających się z dodatkowymi kilogramami. Wystarczy spojrzeć na sylwetki biegaczy czy rowerzystów!

Nowoczesne urządzenia do treningu cardio pozwalają każdemu ćwiczyć na miarę jego możliwości, potrzeb i upodobań, a także na bieżąco modyfikować parametry tak, aby aktywność dawała jak najlepsze rezultaty.

Modelowanie sylwetki może być jeszcze szybsze i łatwiejsze dzięki połączeniu efektów treningu z możliwościami nowoczesnych urządzeń stworzonych z myślą o redukcji tkanki tłuszczowej. Przykładem jest bieżnia z podczerwienią. Przyspieszając metabolizm, wykazuje skuteczność czterokrotnie wyższą niż zwykła bieżnia, a to oznacza, że potrzebujesz czterokrotnie mniej czasu na osiągnięcie swojej idealnej sylwetki. Nieco inaczej działa bieżnia połączona z kapsułą z podciśnieniem. Usprawnia ono krążenie i jest skuteczne w likwidacji cellulitu.

Rowery i stepery do salonu modelowania sylwetki

Bieżnia, choć daje fantastyczne efekty treningowe zarówno w poprawianiu kondycji, jak i modelowaniu sylwetki, nie wszystkim odpowiada. Osoba, która nie lubi biegać lub szybko nudzi się na bieżni, może urozmaicić trening, a jednocześnie nie rezygnować z błyskawicznego modelowania. To możliwe dzięki rowerom i steperom. Wszystkie te sprzęty znajdziesz w ofercie Body Space.

Warto wyposażyć salon modelowania sylwetki w rower leżący Vacu Therm Q1. Sprawdzi się on w przypadku osób borykających się ze schorzeniami kręgosłupa, a także tych ze znaczną otyłością – niekiedy nie powinny one ćwiczyć w pozycji stojącej ani siedzącej, aby nie przeciążać stawów.

W urządzeniu tym trening odbywa się zarówno z udziałem podciśnienia, jak i światła podczerwonego. To stymuluje ciało do zwiększonego wydatku energetycznego, ale też poprawia obieg krwi oraz limfy, co sprzyja usuwaniu toksyn i nadmiaru wody z organizmu. Trening na tym wyjątkowym rowerze działa przeciwbólowo, łagodzi napięcia, poprawia samopoczucie i wykazuje działanie opóźniające starzenie.

Mimo znacznego zaawansowania technologicznego obsługa jest prosta i intuicyjna. Aż 48 trybów treningu do wyboru sprawia, że ćwiczenia nie nużą, łatwo dostosować je potrzeb oraz postępów.

Materiał partnera