Impreza firmowa w plenerze

Przyjęcie w plenerze ciekawym pomysłem na imprezę firmową

Imprezy firmowe są doskonałym sposobem na stworzenie zgranego, zmotywowanego zespołu. Nie od dziś wiadomo, że zgodna, solidarna grupa pracowników oznacza lepsze wyniki firmy, a zatem również – większe zyski. Dlatego tak ważne jest, aby pracodawca przykładał wagę do spotkań integracyjnych i organizował je systematycznie. Ciekawym rozwiązaniem jest przyjęcie w plenerze. Dlaczego to świetny pomysł na imprezę firmową?

Szeroki wachlarz aktywności

Integracja na świeżym powietrzu przede wszystkim zapewnia szeroki wachlarz aktywności. Nie usadzamy pracowników za stołami, ale wręcz przeciwnie, zachęcamy ich do uczestnictwa w zabawach i konkursach. W ten sposób pozwalamy im się wykazać i zaprezentować swoje umiejętności. Ponadto dzięki namawianiu ich do współdziałania, dajemy im możliwość tworzenia pozytywnych relacji. Mogą integrować się ze wszystkimi pracownikami firmy, nawet z ludźmi, z którymi do tej pory jedynie wymieniali uśmiechy na korytarzu.  

Nikt nie będzie stać z boku, zwłaszcza kiedy do wykonania zadań będą potrzebni wszyscy członkowie zespołu. Realizując kolejne wyzwania, będą mogli się poznać oraz budować poczucie wspólnoty.

Odpoczynek na świeżym powietrzu

Kolejną zaletą imprezy firmowej w plenerze jest możliwość odpoczynku na łonie natury. Nie tylko w trakcie mierzenia się w kolejnych konkurencjach, ale również w czasie wspólnego biesiadowania. Zwłaszcza że hotele zajmujące się organizacją przyjęć integracyjnych dbają o każdy szczegół takiego wydarzenia.

Sala weselna „Inspiro” poza organizacją wesel zajmuje się również przygotowaniem imprez plenerowych. Oferuje namioty imprezowe i w pełni wyposażoną drewnianą altanę, która doskonale sprawdza się podczas firmowych imprez. „Inspiro” zapewnia profesjonalny catering, meble i kompleksową pomoc. Pomaga zarówno w organizacji samego przyjęcia, jak również w przygotowaniu atrakcji i zabaw, które są dodatkową niespodzianką dla pracowników.

Oderwanie od codziennych obowiązków

Dlaczego jeszcze warto zorganizować przyjęcie w plenerze? Impreza na łonie natury jest najlepszym sposobem na oderwanie od codziennych obowiązków. Pozwalamy swojej załodze odpocząć na świeżym powietrzu. Nie zmieniamy jedynie koloru ścian i miejsca, w którym będą siedzieć przez kolejne godziny. Dajemy im znacznie więcej – możliwość relaksu w otoczeniu malowniczych terenów, z dala od zgiełku miasta. Piękne okoliczności przyrody od razu wprawiają w dobry nastrój.

Warto organizować imprezy w plenerze i czerpać korzyści z takich wydarzeń. A tych na pewno nie zabraknie, ponieważ zintegrowana, wypoczęta załoga jest zdecydowanie bardziej chętna do pracy i podejmowania nowych wyzwań.

Materiał partnera