pokazy fajerwerków

Pokazy fajerwerków jako najciekawsza atrakcja na wesele

Pokazy fajerwerków to idealny sposób na podkreślenie wagi ważnych, radosnych wydarzeń. A czy może być ważniejszy i bardziej radośniejszy dzień, niż dzień ślubu?

Dlaczego warto zdecydować się na fajerwerki na wesele?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta: bo to najlepszy sposób by sprawić, że wesele zostanie na długo zapamiętane przez gości, jak i parę młodą – jeśli pokaz fajerwerków zaplanujemy jako niespodziankę dla nowożeńców. Pokazy sztucznych ogni natychmiast ściągają uwagę, nie tylko dzieci, ale i dorosłych – każdy lubi je oglądać, bo to fascynujący widok. Szczególnie, jeśli za organizację pokazu odpowiedzialna jest profesjonalna ekipa, taka jaka firma S-PIRO – możemy wtedy być pewni, że goście weselni będą wprost zachwyceni.

Dlaczego warto zatrudnić profesjonalistów od sztucznych ogni?

Można pomyśleć, że skoro sztuczne ognie dostępne są powszechnie i zdobycie ich nie stanowi problemu, zorganizowanie pokazu fajerwerków nie wymaga zatrudnienia żadnych specjalistów. Oczywiście, jest to tańsze wyjście, jeśli jednak zależy nam na tym, żeby nasz pokaz się wyróżnił i został dobrze zapamiętany, pomoc okaże się niezbędna.

– W naszej ofercie posiadamy wiele ciekawych rozwiązań – mówi pirotechnik firmy S-Piro ze Szczecina – Poza standardowymi pokazami, trwającymi od 3 do 6 minut możemy przygotować pokaz synchronizowany z wybranym przez nowożeńców podkładem muzycznym. Możliwe jest również stworzenie wielkiego pirotechnicznego serca (do 3m średnicy), a nawet dowolnego napisu, na przykład imion czy inicjałów pary młodej. Wszystkie nasze pokazy wykonywane są z użyciem koncesjonowanych materiałów pirotechnicznych, niedostępnych w zwykłych sklepach z fajerwerkami, mamy więc gwarancję, że będą prezentować się bardzo okazale.

Jak zorganizować pokaz fajerwerków?

Pierwszym krokiem w kierunku zorganizowania pokazu jest skontaktowanie się z firmą zajmującą się tego typu realizacjami. Nie ma potrzeby uzyskiwania żadnych specjalnych pozwoleń, bowiem to firma pośredniczy w załatwianiu tych formalności. Naszym zadaniem, jako organizatorów wesela, będzie zdobycia pozwolenia właściciela terenu, na którym ma się odbyć impreza, na wykorzystanie terenu do przeprowadzenia pokazu. Firma przygotowująca pokaz musi przed przystąpieniem do pracy zapoznać się z topografią terenu – ma to na celu wyeliminowanie ryzyka zaprószenia ognia w okolicy objętej działaniem fajerwerków oraz uzyskania maksymalnego efektu widowiskowego.

Ile to kosztuje?

Nie da się przytoczyć dokładnej kwoty organizacji pokazu fajerwerków, bowiem każde zlecenie przygotowywane jest indywidualnie, a zatem jego wycena jest również indywidualna. Niemniej jednak powinniśmy przygotować się na wydatek minimum 2000 złotych w przypadku zamówienia pokazu w wykonaniu profesjonalnej ekipy – im dłuższy pokaz i im więcej w nim będzie nietypowych elementów, np. sztucznych ogni w kształcie serca, napisów, wulkanów tym większa wartość zlecenia. Oczywiście są i dużo tańsze rozwiązania-zamówić Zestaw Do Samodzielnego Odpalenia który my dla Was przygotujemy w zależności od wyznaczonego przez Państwa budżetu. Takie rozwiązanie to koszt między 500zł a 1500zł plus koszt wysyłki.

Materiał partnera