Nasiona gandzi

Które nasiona gandzi są idealne dla początkujących?

Nasiona gandzi można kolekcjonować, ponieważ na świecie dostępnych jest wiele odmian, dzięki czemu każdy może stworzyć swoją unikalną kolekcję. Jeżeli nie masz jeszcze doświadczenia z kolekcjonerskimi nasionami konopi, możesz poczuć się nieco zagubiony pośród wielu ich odmian. Początkujący kolekcjonerzy bardzo często mają problem z odpowiednim wyborem, dlatego w niniejszym artykule podpowiadamy, jakie nasiona konopi będą strzałem w dziesiątkę.

Czym się kierować wybierając nasiona dla początkujących?

Wybór nasion konopi jest zbyt duży, stąd początkujący kolekcjonerzy mają często nie lada problem z ich zakupem, szczególnie gdy nie posiadają wiedzy na odpowiednim poziomie.

Dla początkujących, którzy dopiero zagłębiają się w konopny świat, przygotowaliśmy wysokiej jakości, świeże nasiona pochodzące od sprawdzonych producentów. Ich klasyczne gatunki dobrane są tak, aby były jak najmniej wymagające. Jeżeli nie wiesz, jaki gatunek wybrać, aby być zadowolonym, zapraszamy do kontaktu – zauważa specjalista ze sklepu internetowego Pan Pestka, który posiada rozbudowaną ofertę zawierającą kolekcjonerskie nasiona konopi feminizowane, automatyczne i półautomatyczne.

W krajach, w których uprawa nasion marihuany jest legalna, początkujący hodowcy zwracają uwagę na jakość uprawy i wybierają odmiany niewymagające wielu pielęgnacyjnych zabiegów. Pod uwagę biorą nie tylko rodzaj nasion, ale właśnie warunki bytowania, czyli wilgotność powietrza oraz oświetlenie. Istotne jest także, aby nasiona dojrzewały w szybki sposób, dlatego warto jest sięgnąć po odmiany autokwitnące (autoflowering), które szybciej wytwarzają pąki. Początkujący hodowcy muszą też zdecydować, czy postawić na nasiona indoor, czy outdoor, które można kolekcjonować wewnątrz pomieszczenia, jak i na wolnym powietrzu. Nasiona konopi dla początkujących powinny być feminizowane, co gwarantuje, że wyrosną nam jedynie żeńskie rośliny, które wytwarzają męski pyłek, niezbędny do wytworzenia nasion. Niektóre dostępne odmiany są wzmocnione genami ruderalis, co także jest dobrym wyborem dla osób poszukujących swoich pierwszych nasion.

Przykładowe nasiona konopi dla początkujących

Początkujący kolekcjonerzy często nie mają wystarczającej wiedzy odnośnie nasion gandzi, stąd nie wiedzą, jakie z nich będą najlepszym wyborem. Warto jest poszukać pomocnych informacji w internecie, książkach lub skontaktować się ze sklepem online, który na pewno nam doradzi. Niektóre sklepy oferujące szeroką gamę nasion na sprzedaż, w celu ułatwienia zakupów podają listę najlepszych nasion konopi dla początkujących kolekcjonerów.

Jest bardzo dużo różnych szczepów konopi, co sprawia, że wybór jest zdecydowanie trudniejszy. Specjaliści zgodnie twierdzą, że na początek najlepsze będą klasyki, odmiany znane i popularne o dużej wartości kolekcjonerskiej oraz kulturowej.  Strzałem w dziesiątkę dla początkujących będą na pewno nasiona indoor, tj. Jack Herer, White Window, Acapulco Gold, Power Plant, Bazz Azz Kush, Great White Shark, czy Green Poison. Natomiast z nasion outdoorowych dobrym wyborem będzie AK-48, Morning Glory, Candy Kush Express, Outdoor Grapefruit, Easy Sativa, Hollands Hope, Maroc lub Monster.

Materiał partnera