Restauracja z tarasem widokowym w Gdańsku

Impreza w Gdańsku – gdzie warto spędzić czas, będąc w Trójmieście?

Trójmiasto to jeden z najpopularniejszych obszarów w Polsce, do którego w ciągu roku przyjeżdżają całe rzesze turystów. W szczególności doskonałym miejscem na spędzenie weekendu lub urlopu okazuje się Gdańsk. Znajdziemy w nim nie tylko klimatyczne uliczki i bogate zaplecze historyczne, ale również wiele miejsc, do których możemy pójść odpocząć od zatłoczonego miasta. Gdzie warto spędzić czas, będąc w Gdańsku? Podpowiadamy!

Rooftop bar w Gdańsku, czyli oryginalny pomysł na popołudnie

Bary z widokiem cieszą się coraz większą popularnością i zainteresowaniem ze strony turystów i mieszkańców Gdańska. Są one dobrym miejscem nie tylko na spędzenie wieczoru w towarzystwie kolorowych koktajli. Przychodząc do Roof Top by Sassy w Gdańsku popołudniową lub wieczorną porą w tygodniu, unikniemy tłumów, a tym samym będziemy mieli szansę na prywatny odpoczynek połączony z pięknym, zapierającym dech w piersiach widokiem.

Roof Top by Sassy to jedyna restauracja w Gdańsku, z której można podziwiać niesamowity zachód słońca z perspektywy lotu ptaka. Całe miejsce urządzone jest w stylu nawiązującym do sztuki Art Nouveau. Wyróżnia się ono zadaszoną, szklaną konstrukcją nad tarasem, umożliwiającą podziwianie gdańskiej Starówki o każdej porze roku. Koktajl bar uzupełniony jest bujną roślinnością i klimatycznymi lampkami, nadającymi całej przestrzeni romantycznego i wyjątkowego charakteru.

Restauracja z widokiem idealna na kawę i na pyszny lunch

Taras z panoramą na Stare Miasto w Gdańsku to fantastyczne miejsce na każdą porę dnia. Możemy przyjść tam z bliskimi osobami na popołudniową kawę i wyśmienite włoskie desery. Do aromatycznej kawy wybierzmy tradycyjne tiramisu. Miłośnicy czekolady natomiast z pewnością pokochają rozpływające się w ustach płynne czekoladowe ciasto. W cieplejsze dni z kolei możemy skosztować owocowych lodów ze świeżym owocami, które bez wątpienia zasmakują najmłodszym gościom.

Restauracja z tarasem widokowym w Gdańsku to także znakomity wybór na odpoczynek po pracy lub po zwiedzaniu miasta. Przychodząc tam w porę późnego lunchu, będziemy mogli w relaksującej atmosferze spróbować typowych włoskich potraw. W menu znajdziemy przystawki, takie jak selekcja wędlin, bruschetta lub sałatka z owocami morza. Na główne danie mamy możliwość posmakowania klasycznej włoskiej pizzy na chrupiącym cieście, która wpadnie w gust najbardziej wymagających klientów.

Warto wspomnieć o tym, że Roof Top by Sassy jest otwarte na wszystkich gości. Zarówno tych najmłodszych, dorosłych, jak i na naszych ukochanych czworonożnych pupili!

Materiał partnera