Impreza integracyjna w klubie

Dwupoziomowy klub jako ciekawe miejsce na integrację – Wielkopolska        

Organizacja imprez integracyjnych to nieodłączna część życia zawodowego w każdej firmie. Zazwyczaj są one elementem wyjazdów firmowych, podczas których pracownicy mają szansę podszkolić swoje umiejętności i podnieść kompetencje. Dobrze zorganizowany event opiera się jednak nie tylko na wyborze miejsca, ale również na zapewnieniu ciekawej części rozrywkowej. Dlaczego dwupoziomowy klub w Poznaniu to doskonały wybór na imprezę integracyjną? Sprawdźmy!

Integracja pracowników w dwupoziomowym klubie Hotelu Remes

Nowoczesny klub w Poznaniu zajmuje powierzchnię niemal 700 m², w której znajdują się bar, klub muzyczny, sala bilardowa oraz tory bowlingowe. Co więcej, goście hotelu mają dostęp do aż 170 miejsc siedzących. W związku z tym dla mniejszych firm lub pracodawców organizujących wyjazdy dla pracowników tylko niektórych działów fantastycznym pomysłem będzie wynajem prywatnej loży, w której goście będą mieli odrobinę prywatności i swobody.

Natomiast większe przedsiębiorstwa bez problemu mogą wynająć cały klub Hotelu Remes Sport & SPA na wyłączność, a co za tym idzie, impreza zostanie ograniczona wyłącznie do osób pracujących w jednej firmie. Z całą pewnością wpłynie to na większy komfort uczestników i możliwość zintegrowania ze sobą zarówno współpracowników, jak i pracodawców oraz dyrektorów.

Event w dwupoziomowym klubie to również znakomita odskocznia od codziennych obowiązków oraz stresujących dni w pracy. Pracownicy będą mieli możliwość swobodnej rozmowy i jednocześnie zabawy z innymi. Poza tym bez wątpienia luźna atmosfera klubu pomoże odprężyć i zrelaksować się wszystkim osobom po całym dniu szkolenia.

Na szczególną uwagę zasługuje tu opcja zamawiania drinków, a także profesjonalna obsługa barmańska, która sprawi, że goście imprezy poczują się komfortowo. Warto również wspomnieć, iż w klubie znajduje się bezpośrednie wyjście na zewnątrz.

Atrakcje na imprezę integracyjną – jakie warto wybrać?

Wynajem klubu nierozłącznie wiąże się z zadbaniem o zaplecze techniczne i oprawę muzyczną, wpływającą na niezapomnianą zabawę. Z racji tego w Hotelu Remes na życzenie gości organizowane są koncerty lub imprezy muzyczne z DJ-EM, który zachęci wszystkich do tanecznej zabawy.

Świetnym pomysłem będzie także wieczór tematyczny. Między innymi impreza integracyjna w stylu Hollywood, podczas której gustownie ubrani pracownicy poczują się niczym na bankiecie w kasynie. Jeśli natomiast chcemy postawić na nieco luzu, dobrą opcją będzie przebranie się za postacie z bajek lub filmów.

Aby wzmocnić więzi między uczestnikami i poprawić ich komunikację, warto zadbać o rywalizację, w przypadku której sprawdzi się gra w kręgle lub w piłkarzyki. Nie tylko pozwoli to na poprawę umiejętności pracy w grupie, ale niewątpliwie wywoła wiele zabawnych sytuacji i śmiechu.

Materiał partnera