impreza okolicznosciowa w hotelu

Dlaczego imprezę okolicznościową warto zorganizować w hotelu?

Jeśli planujesz imprezę okolicznościową, warto rozważyć jej organizację w takim miejscu, by przyjęcie mogło pomieścić wszystkich zaproszonych gości, dojazd do miejsca spotkania był wygodny, a uczestnicy mieli zapewniony nocleg. Obiektami, które spełniają wszystkie te wymogi, są hotele. Wiele z nich oddaje do dyspozycji duże, dobrze wyposażone sale, w których można zorganizować atrakcyjne przyjęcie.

Atrakcyjne sale bankietowe

Jeśli planujesz zaproszenie większej ilości gości, niezbędna jest sala bankietowa, która zapewni komfortowe warunki do biesiadowania. Wiele hoteli oferuje wynajem takich pomieszczeń. Są one nie tylko przestronne, ale także atrakcyjne urządzone. Pracownik Hotelu Horda wyjaśnia, że układ stołów i krzeseł w salach bankietowych można dopasować do upodobań organizatora imprezy. Masz więc możliwość usadzenia gości przy stołach dokładnie tak, jak chcesz.

Sale w hotelach często oferują także parkiet taneczny i miejsce dla orkiestry lub didżeja. Jeśli planujesz wesele lub imprezę integracyjną dla pracowników, takie rozwiązanie na pewno się sprawdzi. Podczas korzystania z pomieszczenia w hotelu możesz także liczyć na pomoc obsługi przez cały czas trwania przyjęcia.

Nocleg dla gości

Kolejną istotną kwestią podczas organizacji spotkania dla większej liczby gości są noclegi. Zwykle uczestnicy zjeżdżają się z różnych stron, dlatego warto zapewnić im możliwość noclegu po hucznym przyjęciu. Impreza w hotelu jest optymalnym rozwiązaniem, ponieważ goście mogą udać się na spoczynek bezpośrednio z sali bankietowej. Jest to bardzo wygodne, szczególnie podczas suto zakrapianych spotkań, ponieważ uczestnicy nie muszą przemieszczać się taksówkami czy wynajętym busem.

Wcześniejsza rezerwacja odpowiedniej ilości pokoi umożliwi Ci zapewnienie wygodnego noclegu wszystkim biesiadnikom bezpośrednio na miejscu imprezy. Hotele dysponują również dużymi parkingami, dlatego goście bez problemu zaparkują tam swoje samochody, by następnego dnia ruszyć w drogę powrotną.

Jedzenie

Imprezy okolicznościowe to nie tylko piękna sala i parkiet taneczny, ale przede wszystkim poczęstunek. Sale bankietowe w hotelach zwykle są połączone z restauracją, która przygotuje dla gości dania zgodnie z Twoim zamówieniem. Posiłki, które zostaną przygotowane bezpośrednio przed podaniem, z pewnością będą świeże i smaczne. Bezpośrednie sąsiedztwo restauracji zapewnia także obsługę kelnerską przez cały czas trwania przyjęcia.

Restauracje hotelowe zwykle oferują szeroki wybór dań. Dlatego, w zależności od charakteru spotkania, możesz wybrać co i w jakiej kolejności pojawi się na Waszym stole.

Materiał partnera