Basen w hotelu. Dodatkowa atrakcja dla gości

Basen w hotelu. Dodatkowa atrakcja dla gości

Hotel w popularnej miejscowości kojarzy nam się przede wszystkim z urlopem, na który często czekamy z utęsknieniem przez cały rok. To także miejsce, gdzie spędzamy romantyczne wieczory we dwoje, rodzinne weekendy, czy też firmowe konferencje. Wybierając ekskluzywny hotel, zależy nam nie tylko na świetnie wyposażonym pokoju i doskonałej obsłudze. Lubimy korzystać z hoteli, które oferują gościom dodatkowe atrakcje.

Dlaczego hotel z basenem?

Kiedy wybieramy się na urlop, interesują nas miejscowości, w których będziemy mogli ciekawie spędzić czas. Planujemy wcześniej, co chcemy odwiedzić i czego chcemy w okolicy spróbować. Załóżmy, że wybieramy się w góry z kilkuletnim dzieckiem. Nie będziemy mogli spędzić na szlakach całych dni, ponieważ nasz młody człowiek nie poradzi sobie z pokonywaniem tak długich tras. Hotel z basenem  i strefą wellness daje nam możliwość zajęcia w przyjemny sposób wolnego czasu i wypoczęcia zarówno dla rodziców, jak i dzieci. To również przyjemne miejsce dla par, czy grup przyjaciół – można właściwie powiedzieć, że dla każdego w każdym wieku. Z hoteli korzystamy nie tylko w czasie urlopu. Coraz popularniejsze jest organizowanie w hotelach szkoleń i konferencji zarówno przez duże przedsiębiorstwa, jak i mniejsze firmy. W wielu nowoczesnych firmach panuje luźna atmosfera, gdzie wszyscy traktują siebie nawzajem jak dobrych kolegów. Wspólnie jadają śniadania i obiady, od czasu do czasu po pracy wybierają się razem do pubu, czy sportowego klubu, by jeszcze bardziej się zintegrować. Wspólne skorzystanie z hotelowego basenu to dla kolegów z takiej firmy to także forma integracji, o ile oczywiście nie będzie dla nikogo krępującym przymusem.

Nie tylko basen – strefa wellness

W hotelach z basenem o wysokim standardzie znajdziemy zwykle nie tylko przestrzeń do pływania, ale i strefę wellness, w której możemy się odprężyć, zrelaksować i zregenerować. Spójrzmy na Hotel Meta Resort Vine Spa w Szczyrku. W strefie wellness możemy skorzystać na przykład z saunowych rytuałów, które rozpoczynają się peelingiem w łaźni parowej. Kolejny etap to skorzystanie z suchej sauny fińskiej, a dalej pielęgnacja skóry, ponownie w łaźni parowej. W hotelu możemy też skorzystać z luksusowej wanny z hydromasażem, w której może wypoczywać jednocześnie nawet sześć osób. Jest ona wyposażona w funkcję koloroterapii, czyli leczenia barwnym światłem. Nowoczesne hotele to mnóstwo ciekawych ofert specjalnych, z których możemy skorzystać o każdej porze roku. Basen i strefa wellness w hotelu to atrakcyjny dodatek do rodzinnego urlopu, romantycznego pobytu we dwoje, czy wypadu z przyjaciółmi albo dobrymi kolegami z pracy. Naprawdę warto postawić na nowoczesny i stylowy obiekt, by na długo zapamiętać wyjazd.

Materiał partnera