beauty blender

Beauty blender – prawdziwa różdżka dla kobiet

Każdej kobiecie zależy na zachwycającym makijażu, dlatego też nieustannie dąży się do perfekcji. Istnieją takie kosmetyki i produkty makijażowe, bez których nie można stworzyć poprawnego makijażu, takie, które w swojej kosmetyczce ma każda pani oraz takie, bez których swojej pracy nie wyobrażają sobie wizażyści. Są to narzędzia tak bardzo potrzebne, że, jeśli nie można pozwolić sobie na najwyższą jakość, uparcie sięgamy po zamienniki, które zagwarantują nam podobny efekt. Takim produktem jest Beauty Blender – mała gąbeczka, o której istnieniu nie wiedzą wszyscy. Gdy już jednak ktoś się o niej dowie, gąbeczka staje się niezbędnym narzędziem służącym do codziennego makijażu. Dlatego też Internet jest przepełniony porównaniami oryginalnego produktu z jego tańszymi odpowiednikami. Poniżej przedstawiamy podsumowanie oraz najcenniejsze informacje na temat zastosowania produktu.

Beauty blender i jego zastosowanie

Wielu wydaje się, że Beauty blender jest zupełnie bezużyteczny i w prosty sposób można się bez niego obyć. Dla perfekcjonistów i prawdziwych entuzjastów pięknego makijażu bez skazy takie opinie są wielką herezją. Bazą każdego makijażu, gwarantującą piękne wykończenie, jest podkład. Nie można uzyskać perfekcyjnego efektu bez precyzyjnego nałożenia podkładu i korektorów. Kształt produktu jest tak stworzony, aby w jak najdokładniejszy sposób aplikować kosmetyki na twarzy przy jednoczesnym radzeniu sobie z nadmiarem czy smugami. Gąbeczka ma również za zadanie wyrównać koloryt cery. Ruchy stemplujące idealnie i równomiernie rozprowadzają kosmetyki kryjące i w ten sposób pozwalają uzyskać zupełnie naturalny efekt.

Wady gąbeczki

Dość dużym utrudnieniem korzystania z Beauty blendera jest jego pielęgnacja i higiena. Często jest to zbyt uciążliwe zadanie. Największą wadą produktu jest bez wątpienia jego cena. Średni koszt wynosi 100 zł. Dla wielu z nas to zdecydowanie za droga inwestycja, dlatego wolimy nakładać fluid pędzlem, palcami albo tańszym zamiennikiem!

Zamienniki są gorsze?

I tak już za około 20 zł możemy kupić identycznie wyglądającą gąbeczkę o tym samym przeznaczeniu. Próba odpowiedzi na pytanie, czy warto zaryzykować, została podjęta przez wielu testerów i recenzentów kosmetycznych. Okazuje się, że zamienniki również pozwalają uzyskać oczekiwane rezultaty. Aby zdecydować, jakie efekty są najlepsze dla nas oraz aby przekonać się na własnej skórze, jak wygląda perfekcyjny makijaż, zachęcamy do odnalezienia w sklepach okazyjnych ofert produktów.