samochody KAMAZ

Zalety samochodów KAMAZ

KAMAZ – rosyjska marka samochodów ciężarowych, których produkcja rozpoczęła się w 1976 roku, dzisiaj również cieszy się popularnością. Pojazdy sprzedawane na rynku europejskim z silnikami Euro 6 produkowane są w litewskiej montowni niedaleko Wilna. To pojazdy mające przede wszystkim zainteresowanie branży budowlanej, ponieważ bez przeszkód poruszają się po trudnym i wymagającym terenie, jakim są place budowy. Jakie jeszcze atuty wyróżniają prezentowaną markę samochodów?

Dlaczego warto wybrać samochody KAMAZ?

Zaletą samochodów KAMAZ  jest nie tylko poruszanie się po niełatwym terenie. To pojazdy, które można nabyć za stosunkowo niską cenę, a i ich eksploatacja również nie jest droga. Charakteryzują się prostą budową oraz przystępnymi cenami części, które można wymienić w razie drobnych awarii.

KAMAZ to ogólnie samochody bardzo wytrzymałe. Ponadto pojazdy te nadają się nie tylko do budownictwa. Można je z powodzeniem użytkować np. w transporcie, wybierając odpowiedni model samochodu ciężarowego – komentuje nasz rozmówca z firmy Kamaz Polska.

Rodzaje samochodów KAMAZ

KAMAZ stworzył kilka modeli samochodów ciężarowych. To wywrotki, modele skrzyniowe, ciągniki siodłowe, podwozia, modele specjalne, strażackie, komunalne i żurawie. Szeroki wybór sprawia, że to pojazdy przeznaczone do każdego zadania. Można wykorzystać je do różnych celów, ciesząc się ich funkcjonalnością oraz wydajnością. Każdy może dobrać model realizujący jego potrzeby, zarówno większe firmy budowlane potrzebujące samochodów ciężarowych spełniających najwyższe wymogi, jak i przedstawiciele mniejszych przedsiębiorstw, nie mający tak wygórowanych oczekiwań. Nowoczesne samochody KAMAZ w odróżnieniu od pojazdów z dawnych lat, wyróżniają się komfortem użytkowania, niskim zużyciem paliwa i bezpieczeństwem jazdy, dlatego mają ogromną przewagę nad innymi modelami dostępnymi na rynku.