toyota

Charakterystyka Toyoty Auris

Największy producent samochodów na świecie i najcenniejsza marka branży. Oryginalność, oszczędność oraz ekologiczność – to najistotniejsze cechy wymieniane w kontekście japońskiej Toyoty. To właśnie ta marka jest jedną z najbardziej innowacyjnych na świecie. Ponadto można uznać ją za lidera w produkcji pojazdów z napędem hybrydowym. Jednym z jej wartościowych dzieci jest Auris, charakteryzujący się dynamiczną linią, przestronnym wnętrzem, świetnym wyglądem i dużą wygodą.

Hybryda i nowoczesny design

Razem z Toyotą Auris pokochasz jazdę hybrydową. Jest ona bardzo intuicyjna: wsiadasz, uruchamiasz silnik i naciskasz pedał gazu. Cicha i płynna praca Aurisa ukoi twoje nerwy i pozwoli zapomnieć o ruchu na drodze. Projektanci tego modelu zadbali o to, aby charakteryzował się świeżym i atrakcyjnym wyglądem. Dzięki stylowym przednim reflektorom typu LED, Auris rozjaśni każdy dzień na drodze, szersza sylwetka pomaga w przyczepności, a sportowy design sprawia, że jazda tym samochodem powoduje dużą radość.

Multimedialny kombajn

Dla projektantów Toyoty Auris najważniejszy jest kierowca, dlatego ten model powstał specjalnie z myślą o tobie. Łączy w sobie intuicyjną funkcjonalność i styl, który zapiera dech w piersiach. Oknem na świat wewnątrz samochodu jest zintegrowany system Toyota Touch 2. Dzięki niemu możesz cały czas słuchać swojej ulubionej muzyki, korzystać z przejrzystych map pokazujących właściwą drogę, a także z innych funkcji informujących o ograniczeniach prędkości, ostrzeżeniach o radarach, zmianach pogodowych, a także aktualnych cenach paliwa. Poza tym umożliwia on podłączenie kilku telefonów komórkowych, odczytywanie wiadomości tekstowych oraz wgląd do książki adresowej – wylicza doradca Autoryzowanej Stacji Dealerskiej Toyota w Sosnowcu.

Wygoda i bezpieczeństwo

Oprócz technologicznego komfortu, Auris posiada wygodne fotele, a całe wnętrze sprawia, że czujesz się jak w domu. Model ten jest wyposażony w panoramiczny dach SkyView oraz system składania siedzeń Toyota Easy Flat, pozwalający na złożenie foteli za pomocą jednego przycisku. Pełne bezpieczeństwo zapewnia pakiet Toyota Safety Sense, który oferuje cztery aktywne technologie zapewniające jeszcze spokojniejszą jazdę:

  • układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS),
  • układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LDA),
  • automatyczne światła drogowe,
  • układ rozpoznawania znaków drogowych.

Nowi użytkownicy Toyoty Auris mogą wybierać spośród kilku wersji tego pojazdu – Active, Premium, Comfort i Prestige. Wszystko zależy od wymagań co do dodatkowego wyposażenia, które pozwala na całkowite zindywidualizowanie Aurisa i dostosowanie go do wymagań kierowcy.