ipod

Wysoka jakość dźwięku w zadziwiającej obudowie – iPod Shuffle

Można powiedzieć, że Apple to styl. Miłośników firmy nie trzeba do niczego przekonywać. Entuzjastom dobrej muzyki, którzy zastanawiają się nad wyborem odpowiedniego odtwarzacza, można poradzić zakup perełki technologicznej. Bez wątpienia taką jest iPod Shuffle. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące urządzenia i jego użytkowania.

Pierwsze wrażenie, wygląd zewnętrzny i wykonanie

Filigranowe rozmiary urządzenia powodują wielkie zdziwienie i wzbudzają ciekawość. Co kryje się w małym pudełeczku? Przede wszystkim należy przyznać, że owo małe pudełeczko jest niezwykle funkcjonalne. Na powierzchni zaledwie kilku centymetrów rozmieszczone są wszystkie potrzebne przyciski. Dzięki temu iPod może być naszym towarzyszem zupełnie wszędzie i we wszystkich warunkach. Niewidoczny na pierwszy rzut oka klips to bardzo pomocne rozwiązanie. Za jego pomocą iPod bez problemu przypniemy do ubrań. Co więcej, założony minimalizm idzie w parze z solidnością i porządnym wykonaniem. Delikatne, lekkie i maleńkie urządzenie zaspokaja potrzebę najwyższej jakości. iPody są dostępne w zróżnicowanej gamie kolorystycznej, dzięki czemu mogą być w zupełności dopasowane do naszych upodobań. Urządzenie zadziwia swoją prostotą, podobnie jak załączone poste słuchawki i krótki kabelek USB – wszystko zamknięte w eleganckim bezbarwnym pudełeczku.

Funkcjonowanie iPoda Shuffle

Do ogromnych zalet urządzenia należy jego długa żywotność bez potrzeby ładowania. Jedną z najbardziej cenionych funkcji jest VoiceOver. Za jej pomocą syntezator mowy odczytuje nam, po naciśnięciu odpowiedniego przycisku, informacje na temat odtwarzanego utworu. Funkcja w sprytny sposób rekompensuje brak wyświetlacza w maleńkim urządzeniu. iPod jest przemyślany tak, aby spełniał jedno zadanie: odtwarzanie muzyki w najwygodniejszy sposób. W ten sposób tez został zaprojektowany, nie marnując miejsca na zbędne przyciski czy niepotrzebne funkcjonalności.

Sam dźwięk spełnia standardy, jego jakość jest zadowalająca. Gadżet działa bez zastrzeżeń oraz ma szerokie zastosowanie. Idealnie sprawdza się podczas aktywnie spędzanego czasu. Pamięć iPoda jest wystarczająca, aby wgrać swoje ulubione playlisty. Za pomocą specjalnej aplikacji iTunes można dowolnie zarządzać zawartością i plikami muzycznymi.