Domowe SPA z masażerem do stóp marki Scholl

Każdy z nas potrzebuje odrobiny relaksu na co dzień. Marzymy o urlopie, wypoczynku od codziennych obowiązków, a także odprężających zabiegach i masażach. W bardzo prosty sposób możemy zapewnić sobie kojące domowe SPA dzięki profesjonalnym masażerom do stóp. W sklepach dostępne są różne modele o urozmaiconych funkcjach, dlatego wybór najlepszego dla nas urządzenia może stanowić kłopot. Zapraszamy do przeczytania opisu konkretnego modelu – masażera do stóp Scholl DRFB 7132.

Skład opakowania

W skład produktu wchodzi kilka dodatkowych elementów: etui z akcesoriami do pedicure, osobna rolująca nakładka do masowania podeszwy stopy oraz pumeks. Do urządzenia dołączona jest również karta gwarancyjna i instrukcja obsługi.

Pierwsze wrażenia po korzystaniu z masażera

Obudowa jest wykonana z solidnego materiału, misa jest duża i przystosowana do różnych rozmiarów stóp. Przycisk włączania jest obsługiwany stopą. Urządzenie zawiera również specjalną ochronę przed wylewaniem wody, natomiast warto uważać podczas korzystania – mimo wszystko woda rozlewa się na podłogę.

Opis cech i funkcjonalności masażera Scholl

Przede wszystkim warto zacząć od atrakcyjnego wyglądu i kształtu urządzenia. Model jest unowocześnioną wersją wcześniejszego typu. Masażer łączy w sobie wiele funkcji, które z jednej strony relaksują, z drugiej zaś – mają działanie zdrowotne. Korzystanie z urządzenia poprawia krążenie krwi w stopach, przygotowuje skórę do peelingu i kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych oraz regeneruje komórki. Co więcej, masaż stóp ma doskonałe działanie uspokajające, zmniejsza stres i rozluźnia mięśnie.

Dno urządzenia ma specjalną powierzchnię masującą podeszwy stóp, zawiera wypustki, które stymulują pracę oraz krążenie. Dodatkowo jest podgrzewane, dzięki czemu zwiększa się temperatura całego działa, a mięśnie odprężają.

Urządzenie umożliwia dwie formy masażu: bąbelkowy i wibracyjny.

Ocena urządzenia

Masażer Scholl DRFB 7132 to wielofunkcyjne urządzenie do pielęgnacji stóp i relaksu ciała. Za przystępną cenę (produkt można kupić za około 130 zł) mamy możliwość urządzić sobie mały salon SPA we własnym domu. Zdrowe stopy są podstawą naszego funkcjonowania na co dzień. Wypoczęte, ukrwione i zrelaksowane pozwalają nam wykonywać wszystkie czynności. Masażer doskonale poradzi sobie z wyczerpanymi stopami po wysiłku fizycznym oraz jako forma regularnych zabiegów zdrowotnych. Masaż daje prawdziwe ukojenie, a produkt świetnie sprawdza się w warunkach domowych.